Technické služby již brzy zahájí distribuci biopopelnic

Doklad o výpůjčce Tento týden by měly Technické služby obdržet biopopelnice a pravděpodobně od čtvrtka by zahájily jejich distribuci. Od pátku 8.9. je postupně domácnostem v Úvalech roznášen infolist, jak vše bude probíhat a zároveň i doklad, který bude výchozím pro zahájení distribuce.

Podepsaný doklad je možno zanechat v podatelně TSÚ nebo na podatelně MěÚ na Pražské ul. 276. Tento dokument je možné rovněž stáhnout  z webu TSÚ (www.tsuvaly.cz) a stažený soubor můžete podepsat elektronicky a poslat v pdf mailem nebo naskenovat a podepsat a opět poslat mailem, případně doručit osobně.
Jakmile se Technickým službám  vrátí podepsaný doklad, zařadí danou domácnost do distribučního  seznamu a jakmile budou popelnice k dispozici, hned ji před danou nemovitost umístí a spolu s ní i doklad podepsaný Technickými službami.

Kompostéry v tuto chvíli distribuovány nebudou, o jejich případném pořízení rozhodne rada města.

Vytvořeno: 11. 9. 2017
Poslední aktualizace: 11. 9. 2017 09:34