Důstojné sídlo úvalské radnice? Již brzy :-)

Další z úvalských staveb se chýlí k dokončení. Po mnoha letech odmazáváme jeden z restů našeho města - chybějící důstojné sídlo radnice. V těchto dnech se chýlí ke konci celková rekonstrukce objektu č.p. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic. Pokud se nic nezadrhne, předpokládáme, že se do nového sídla městský úřad přesune o letošních prázdninách.

Ještě předtím uspořádáme den otevřených dveří a věříme, že se Vám nové prostory budou líbit a budou pro vás rovněž znamenat komfortnější vyřizování úředních záležitostí.

Dokončení rekonstrukce budovy úřadu bude také znamenat zahájení akce kulový blesk. Postupně se přestěhují i další odbory a složky (např. městská policie do Riegrovy ulice). To se týká i plánovaného přestěhování Základní umělecká školy z Riegrovy ulice do stávajícího objektu městského úřadu na Pražské 276.

Celkové náklady na rekonstrukci objektu č.p. 95 (plášť + interiéry) činily celkem cca 13 milionů Kč, z toho 4 miliony Kč činila dotace.

Vytvořeno: 20. 3. 2018
Poslední aktualizace: 20. 3. 2018 13:34