Informace o změnách ve stanovištích kontejnerů "Jarní úklid"

S nastupujícím jarem, přichází i pravidelný jarní úklid některých odpadů z našich domácností. Úklid se bude konat obdobným způsobem jako na podzim roku 2017. Celá akce proběhne od pondělí 24.dubna 2017 až do úterý 9.května 2017.

V letošním roce došlo ke změnám některých stanovišť kontejnerů, a to z těchto důvodů:

1) Stanoviště č. 6 bude přemístěno z důvodu rekonstrukce komunikace III/01214. – kontejner bude umístěn v ulici u hřbitova.
2) Stanoviště č. 33 bude přemístěno z důvodu zahájení výstavby splaškové kanalizace v této lokalitě – ulice Nad Koupadlem, Purkyňova, Tovární – kontejner bude umístěn do ulice Kmochova a Jirenská.
3) Stanoviště č. 34 bude přemístěno z důvodu zahájení výstavby splaškové kanalizace v této lokalitě – ulice Horova, Na Ztraceném korci – kontejner bude umístěn do ulice Mánesova – křižovatka.
4) Stanoviště č. 44 bude přemístěno z důvodu zahájení výstavby splaškové kanalizace v lokalitě Nad Koupadlem – kontejner bude umístěn do ulice Kupkova a Brožíkova.

Vytvořeno: 10. 4. 2017
Poslední aktualizace: 10. 4. 2017 16:04