K provizorní školce na Výpustku Vás od 4. září doveze autobus!

V uplynulém měsíci jsme věnovali náš čas nejen přípravě dočasných pavilonů mateřské školy na Výpustku, ale také jsme jednali s ROPIDem, jestli by bylo možné zřídit dočasné zastávky autobusů v Rašínově ulici. A podařilo se!V ranní a odpolední špičce vás na Výpustek dovezou autobusy č. 304, 391, 423 a 484. Linky 482 a 655 ke školce nezajíždějí žádným spojem.

Vybrané spoje linek 304, 484 a 655 tak budou odkloněny ve směru od Jiren po trase II/101 (Jirenská) – Rašínova – Wolkerova – Pražská – Jiráskova. V opačném směru jedou linky po pravidelných trasách.

Vybrané spoje linek 391, 423, 482 a 484 budou ve směru od silnice I/12 odkloněny po trase I/12 (Kolínská) – II/101 (Jirenská) – Rašínova – Wolkerova – Pražská – II/101 (Jirenská). V obráceném směru pojedou vybrané spoje po trase Jiráskova – Bezručova – Rašínova – II/101 (Jirenská) – I/12 (Kolínská) a dále zpět směr Dobročovice / Škvorec / Tuklaty.

Bude se jednat pouze o několik spojů denně - ráno, v poledne a odpoledne v návaznosti na provozní dobu mateřské školy. Jaké spoje to budou, se můžete podívat zde.

Vytvořeno: 31. 8. 2017
Poslední aktualizace: 5. 9. 2017 09:03