Sprejeři, kteří hyzdili Úvaly pod nickem Shak, zadrženi

Kapitální úlovek se podařil městské policii v Úvalech v pátek 16.6.2017, kdy základě tipu od obyvatele Úval zadrželi sprejery působící pod nickem Shak a předali je státní policii. Tito sprejeři hyzdili Úvaly (ale také Prahu, vlaky na trase Úvaly - Prahy) po několik měsíců a nyní spadla klec. Vzhledem ke způsobené škodě a vzhledem k tomu, že se dobrovolně městu Úvaly přes několik výzev nepřihlásili, bude celá věc řešena v rámci trestního řízení.

I nadále ve spolupráci se sociální firmou Rubikonservis provádíme prakticky okamžité odstraňování všech nových graffiti v Úvalech. Zároveň všechny tyto výtvory dokumentujeme tak, aby je bylo možné použít v případných trestních řízeních, jako nyní u výše zadržených sprejerů.

Vzhledem k tomu, že se jedná v drtivé většině případů o náctileté, prosíme rodiče, aby své děti upozornili, že toto opravdu není legrace ... a může se to týkat i vašich (našich) dětí.

Vytvořeno: 19. 6. 2017
Poslední aktualizace: 19. 6. 2017 12:57