Úvalské náměstí začíná pomalu získávat svoji novou tvář. Pondělí 29.1.2018 pak přinese dočasné omezení parkování.

Rekonstrukce centra Úval postupuje oproti harmonogramu výrazně rychleji, a tak si můžete ve spodní části náměstí již prohlédnout novou podobu chodníků, pásů pro parkování aut a také rabátek pro stromy, včetně okolní štětové dlažby.

Ze strany některých občanů padly připomínky, že jsou povrchy chodníků nerovné. Je to tak, na rozdíl od zámkové dlažby se totiž finální rovnání kamenné dlažby provádí až na větších dokončených plochách. Současný stav tedy není konečný.

Počínaje pondělkem 29.1. začne frézování asfaltových ploch před hospodou na Dobrém místě a následně v ulici Husova. Po dobu frézování (29.1. - 30.1.) nebude možné do dolní části náměstí vjíždět a ani parkovat. Totéž se týká dotčené části ulice Husova. Více najdete na přiložených obrázcích.

V zájmu Vaší bezpečnosti prosíme, abyste dodržovali pokyny stavby a svá auta v daných místech neparkovali, ani tam nevjížděli.

Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 26. 1. 2018