Zákaz vjezdu do Škvorecké za Penny brzy zmizí ( PENNY celou dobu OTEVŘENO)

Informace o uzavření a následném otevření ulic Škvorecká - Dvořákova a 5.května z důvodu stavebních prací na akci „III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek Škvorecká - Riegrova (III. etapa)
Rádi bychom informovali, že v termínu od 9.5.2017 do 12.5.2017 bude uzavřena ulice Dvořákova, Škvorecká z důvodu stavebních prací na akci „III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3“. V tomto termínu bude položena živice v úseku od světelné křižovatky k ulici Dvořákova. Z výše uvedeného důvodu bude do centra města Úvaly možný vjezd pouze po silnici I/12 přes Tuklaty. Po dokončení položení živice bude ulice opět průjezdná až ke světelné křižovatce.

Vjezd k Penny od světelné křižovatku zůstává zachován  !!!

Dále si Vás dovolujeme informovat o dalším postupu prací.
V termínu cca od 12.6.2017 bude křižovatka ulice 5. května opět uzavřena a to z důvodu zajištění rekonstrukce dešťové kanalizace a propojení vodovodu. Tyto práce budou prováděny do konce srpna, kdy již bude průjezd z ulice 5.května do ulic Dvořákova a Škvorecká trvale zajištěn.
Průchod pro pěší bude zachován po celou dobu výstavby v celém úseku. Jsme si vědomi, že výše uvedená akce neprobíhá bez problémů, ale děláme, co je v danou chvíli možné.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Petr Matura
Vedoucí odboru investic a dopravy

Vytvořeno: 4. 5. 2017
Poslední aktualizace: 11. 5. 2017 12:10