Úvaly bez bariérÚvaĺy bez bariér

 

Technická mapa Úval a GeoportálGeoportál

 

Mapa samosprávy - ÚvalyMapa samosprávy

 

Rozklikávací rozpočet

Rozklikávací rozpočet

 

Investiční mapa města

Investiční mapa města

 

Digitální povodňový plán
Povoden

 

Aktuální příjezdy a odjezdy vlakůInformační tabule o odjezdech a příjezdech vlaků

 

Bezpečné Úvaly

Bezpečné Úvaly

 

Aktuální stav hladin vodních toků v Úvalech

Výmola

 

Kamery v ÚvalechÚvaly živě

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

 

Czech POINT

 

facebook

 

posemberi

 

Street Art Úvaly

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 106
TÝDEN: 5880
CELKEM: 914650

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Omezení a výstrahy

Zprávy

Rekonstrukce vodovodní sítě – ul. Kollárova


Technické služby města Úvaly, p.o. zahájí dne 29. ledna 2018 práce na rekonstrukci vodovodní sítě v ul. Kollárova. Práce budou zahájeny v ul. Kollárova nejprve v úseku ul. V. Špály a Erbenova. Bude docházet k dočasným omezením distribuce pitné vody, náhradní zásobování nebude zajištěno. Konkrétní uzavírky budou nahlášeny prostřednictvím webu města a TSÚ i facebooku města. Děkujeme za pochopení!
TSÚ
celý text

ostatní | 23. 1. 2018 | Autor:

Informace k častým výpadkům elektřiny v Úvalech a okolí

V posledních dvou týdnech zaznamenali občané Úval časté, třeba jen sekundové výpadky dodávky elektřiny. Tento problém se netýká jen Úval, podobnou zkušenost učinili i v Jirnech. Vzhledem k tomu, že se nejedná o plánované, dopředu ohlášené výpadky, obrátili jsme se oficiálně na společnost ČEZ Distribuce s žádostí o informace o příčinách a hlavně s otázkou, kdy a jak bude zajištěna náprava.

celý text

ostatní | 2. 10. 2017 | Autor: Petr Borecký

Oznámení o zahájení stavebních prací na akci „Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická-Purkyňova, Úvaly u Prahy“

Vážení spoluobčané,

tímto Vás informujeme, že dnes byly zahájeny stavební práce na akci „Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická-Purkyňova, Úvaly u Prahy“. Tato akce řeší výstavbu chodníku pro pěší podél silnice II/101 (silnice II. třídy) v úseku ulic Klánovická – Purkyňova.
Nově navržený chodník propojuje stávající místní komunikace (ul. Purkyňovu a Klánovickou) a po jeho realizaci bude umožňovat bezpečné propojení místní části Hodov s centrem města, kdy budou chodci vedeni mimo vozovku silnice č. II/101 po novém chodníku. Jedná se o výstavbu nového chodníku pro pěší šířky 2,0 m a celkové délky cca 229,0 m a realizaci dvou nástupních ploch míst pro přecházení.

Silnice II/101 bude zúžena do jednoho pruhu tak, aby mohl být proveden chodník na pravé straně směrem na Jirny. Doprava bude řešena pomocí semaforů. Toto dopravní řešení bude nainstalováno do 30.11.2017.

Prosíme projíždějící tímto úsekem o trpělivost. Výstavba tohoto chodníku zajistí bezpečný průchod v maximální míře pro pěší propojení mezi ulicemi Klánovická, Purkyňova a novým schodištěm u mostu přes trať ČD.

Děkujeme.

Odbor investic a dopravy

celý text

ostatní | 21. 9. 2017 | Autor:
Dopis firmy Terra group

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY - leták společnosti TERRA Group

V uplynulých týdnech se občané okolních městysů a obcí setkali s tím, že je oslovovali zástupci společnosti TERRA Group s projektem Obec občanům. Zpravidla se jednalo o nabídku různých energií a podobných služeb. Rádi bychom naše občany upozornili, že se město Úvaly ŽÁDNÉHO TAKOVÉHO PROJEKTU neúčastní a nemá s ním nic společného.

Podomní prodej je v Úvalech zakázán. V případě, že Vás takový prodejce osloví, volejte prosím ihned městskou nebo státní policii.

Vedení města celý text

ostatní | 9. 2. 2017 | Autor: Petr Borecký, starosta města
#

Úvaly čeká těžké léto a podzim v dopravě

Ano, v Úvalech, zejména pak v jejich centrální části, se rozběhne rozsáhlá rekonstrukce komunikací. K této rekonstrukci se přidají i opravy komunikací v bezprostředním okolí Úval, coby výsledku jednání Úval a okolních obcí (Škvorec, Doboročovice) se Středočeským krajem, Krajskou správou a údržbou silnic a ŘSD. Celkový objem prací jen v samotných Úvalech dosáhne téměř 90 milionů Kč. celý text

ostatní | 4. 5. 2016 | Autor: