Aktuální odjezdy autobusů

Uzavírka komunikace III/10164 Horoušánky - Horoušany:

Oznámení o plánované rekonstrukci komunikace III/10164 – Horoušany v úseku K Horoušánkám, Průběžná a Baumanova v termínu 11.3.-14.4.2019.
Vjezd bude povolen jen rezidentům, vyjma dnů 18.3.-20.3 a 25.3.-27.3.2019, kdy bude probíhat finální pokládka a vjezd nebude možný.

Trasy autobusů
Linka 482 bude po dobu uzavírky odkloněna po trase mezi obcemi Vyšehořovice a Tuklaty. Pro tuto linku bude bez náhrady zrušena zastávka Tuklaty, Tlustovousy,
Linka 484 bude po dobu úplné uzavírky vedena v trase Horoušany - Horoušánky - Úvaly - Tuklaty.V Horoušanech bude vedena odchylně od stávající trasy ul. Baumanova, kde bude ukončena. Pro tuto linku bude zřízena zastávka " Horoušany U Rybníka" .
Linka 343 bude mezi zastávkami vedena odklonem po trase II/101 -II/611 a III/10163. Vybrané spoje navíc v Nehvizdech zajedou do zastávky "Nehvizdy škola". Pro linku 344 budou zrušeny zastávky "Horoušany", "Horoušánky náves", "Horoušany". Na objízdné trase budou zřízeny zastávky "Nehvizdy škola" a "Nehvizdy Na kopci".
Linka 484 bude po dobu úplné uzavírky vedena v trase Horoušánky - Úvaly -Tuklaty - Tlustovousy- Horoušany. V Horoušanech bude tato linka vedena odchylně od stávající licence po trase Šámalova - Baumanova , kde bude ukončena. V Horoušanech bude linka vedena odchylně od stávající trasy z Úval do zastávky! Horoušany Horoušánky". Pro linku 484 budou zřízeny zastávky "Horoušany U rybníka", a "Horoušany Horoušánky". Sled zastávek bude z důvodu uzavírky Horoušany, Horoušánky Úvaly Zálesí -,- Úvaly žel. stan. Tuklaty, Tlustovousy - Horoušny U Rybníka .

Info obce Horoušany : https://goo.gl/3ZWb5c

Vytvořeno: 20. 2. 2019