Zjednosměrnění ulice Škvorecká III/01214 u světelné křižovatky, pokládka nového povrchu vozovky. 1Na základě sdělení Krajské správy a údržby silnic Středočeského kraje dojde v termínu od 25. 10. do 30. 10. 2017 k vyfrézování a položení nového povrchu v ulici Škvorecká u světelné křižovatky na komunikaci č. III/01214. Jedná se o poslední nedokončený úsek mezi ulicí Škvorecká a Českobrodská cca 30m. Vždy bude uzavřena a zjednosměrněna jedna část komunikace směrem od světelné křižovatky. Výjezd bude dále veden ulicí Škvorecká kolem rybníku Fabrák dále do ulice Dobročovická (situace jsou součástí přílohy). Práce budou rozděleny na 2 etapy: 25. 10. – 27. 10. I. etapa. 28. 10. – 30. 10. II. etapa. Odpovědná firma prováděcích prací je společnost Eurovia CS a. s. Odpovědným investorem akce je Krajská správa a údržba silnic.

Vytvořeno: 24. 10. 2017
Poslední aktualizace: 24. 10. 2017 10:37