Technická mapa Úval a Geoportál

Geoportál

Překladač

Majetek města

Zastupitelstvo města Úvaly na svém veřejném zasedání dne 21.6.2012 projednalo materiál  Koncepce využití majetku města v období roku 2012 – 2016. Tento materiál byl předem projednán na Výboru pro výstavbu a byly do něj zapracovány připomínky od členů Výboru i od jednotlivých zastupitelů. Zastupitelstvo přijalo tuto Koncepci usnesením č. Z-092/012 a pověřilo místostarostu Ing. Bredu zajištěním rozpracování jednotlivých položek této koncepce.

Vzhledem k současným rozsáhlým investicím do městské infrastruktury musí město velice dobře zvažovat, do čeho bude  investovat v budoucnu. Proto došlo v lednu 2014 k aktualizaci této koncepce pro období 2014 - 2018. Aktualizovanou verzi schválilo Zastupitelstvo města na svém zasedání dne 27.11.2014  pod usnesením č. Z-19a/2014. V současné době je tato Koncepce rozpracovávána do jednotlivých projektů.

Zastupitelstvo města na svém jednání dne 23.4.2015 Usnesením č. Z – 81/2015 schválilo aktualizaci koncepce hospodářsky využitelného majetku města v období 2014-2018.
V této aktualizované koncepci hospodářsky využitelného majetku města se doplňují informace k objektům, stavbám a pozemkům dle současného stavu.

Aktualizovaná koncepce zde ke stažení

Inženýrské sítě

Obnova a rozvoj vodohospodářské infrastruktury města Úvaly - souhrnná zpráva zde ke stažení

Investice města

V letech 2009 - 2013 byly připravovány a následně realizovány projekty v celkovém objemu přes 600 mil. Kč (vodovod, kanalizace, zkapacitnění ČOV, dobudování pavilonu MŠ, nástavby ZŠ, nové školní jídelny, nového kulturního a společenského centra, nových hřišť a oprav některých komunikací).

Aktuální tisková zpráva k této problematice zde ke stažení
Aktualizovaný seznam investic  z let 2006-2013 zde ke stažení

Seznam projektů od začátku roku 2010 do dubna roku 2015