Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - realizace

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.
Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, RumunskáOprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - ÚvalyPředmětem projektu byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Denisova ve městě Úvaly. Konkrétně se jednalo o záhony extenzivních trvalek a okrasných travin.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - ÚvalyPředmětem předložené dokumentace byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů a výsev několik trávníků do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká ve městě Úvaly.
Stav tohoto prostoru neodpovídal svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - ÚvalyVýsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova ve městě Úvaly.

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratíPředmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova - Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova  - ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova ve městě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly.
Projekt řeší nedostatečnou kapacitu a nevyhovující stav koncové časti přivaděče na území města Úvaly, a nevyhovující stav stávajícího vodojemu Rohožník. Zároveň zahrnuje dobudování přivaděče do jihovýhodní části Úval a výstavbu nového vodojemu Úvaly-jih

Název projektu – investiční akce

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Celkové smluvní investiční náklady vč. projektu a TDI: 86 472 tis. Kč bez DPH (103 738 tis. Kč vč. DPH)

Uznatelné náklady: 82 396 tis. Kč Kč bez DPH

Neuznatelné náklady: 4 076 tis. Kč bez DPH

Procento dotace je 85 % z tzv. způsobilých výdajů, reálně cca 74% z celkových nákladů.

Předpokládaný termín

5/2014

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Popis projektu

Předmětem projektu je rekonstrukce přivaděče v délce 2 763 m a vodojemu Rohožník 1000 m3. Ze stávajícího vodojemu bude realizován nový přiváděcí řad v délce 4 089 m s propojovacím potrubím, které bude zásobovat nově realizovaný vodojem Úvaly Jih 800 m3. Z vodojemu Úvaly Jih bude veden nový zásobní řad v délce 893 m, který bude napojen do stávající vodovodní sítě. Současně bude realizováno propojení a oddělení stávající sítě s využitím nové AT stanice ve vodojemu Rohožník potrubím v délce 1 189 m a přeložkou v délce 297 m.

Cílem projektu je zásobení stávajících obyvatel města Úvaly pitnou vodou v dostatečné kvalitě a množství, včetně zlepšení tlakových poměrů v síti a zkapacitnění potrubí.

Rozpracovanost

Stavba se realizuje.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Žádost o dotaci - rozsah projektu zde ke stažení