Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, Úvaly

Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, ÚvalyRealizací tohoto projektu byl dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

27. 4. 2018 Zobrazit více

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - realizace

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.
Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, RumunskáOprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - ÚvalyPředmětem projektu byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Denisova ve městě Úvaly. Konkrétně se jednalo o záhony extenzivních trvalek a okrasných travin.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - ÚvalyPředmětem předložené dokumentace byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů a výsev několik trávníků do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká ve městě Úvaly.
Stav tohoto prostoru neodpovídal svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - ÚvalyVýsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova ve městě Úvaly.

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratíPředmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Název projektu – investiční akce

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Vzhledem k více než dostatečnému osvětlení ulice od prostoru železniční stanice nebude projekt do doby vzrůstu izolační zeleně realizován.

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Objednávka č. 9/O/2016 ze dne 28.2.2016

Firma SOMMER PROJEKT s.r.o., Český Brod

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Investice města

Projektové práce: 15.000,- Kč bez DPH (18.150,- Kč vč. DPH)

Realizace: předpoklad  cca 145.000,- Kč vč DPH – dle výběrového řízení

Realizace osvětlení se nyní odsouvá z důvodu, že ulice je dostatečně nasvícená od nástupiště českých drah.

Předpokládaný termín

04/2017 – projektová dokumentace a územní rozhodnutí

Územní rozhodnutí vydáno dne 29.5.2017 č.j. K/14813/2016/SU/Bul.

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Veřejné osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce. Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Rozpracovanost

Zpracovaná projektová dokumentace (11/2016). Podána žádost o vydání územního rozhodnutí (11/2016).

Územní rozhodnutí vydáno dne 29.5.2017 č.j. K/14813/2016/SU/Bul.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace umístění VO

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova - Úvaly