Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvků

Nachlingerův park - umístění herních a cvičebních prvkůNachlingerův park je aktivně využíván místními obyvateli všech věkových kategorií. V současné době proběhla regenerace parku, zejména zeleně, byly vysázeny nové stromy a keře a provedena pěstební opatření dle projektu Ing. Lukáše Štefla. Záměrem v rámci regenerace parku je i umístění několika herních prvků pro děti od 3 do 14 let a cvičební prvky pro sportovní vyžití pro věkovou kategorii 15+.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova a rekonstrukce ulice Podhájí

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Podhájí

31. 10. 2018 Zobrazit více

Realizace Ozelenění Úval II.

Jedná se o ozelenění doprovodné zeleně podél zrekontruovaných komunikací

10. 10. 2018 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

23. 8. 2018 Zobrazit více

Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v ÚvalechStavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, Úvaly

Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, ÚvalyRealizací tohoto projektu byl dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

27. 4. 2018 Zobrazit více

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - realizace

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.
Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, RumunskáOprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

Název projektu – investiční akce

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Usnesení rady města R – 391/2015 ze dne 11.8.2015

Usnesení rady města R-514/2016 ze dne 23.11.2016

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Investice města

3.040.734,50 Kč bez DPH (3.679.288,74 Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín

05/2017 – 08/2017

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Zhotovitel – Jiří Hovorka, IČO: 45113831

Stručný popis

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská.

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stavba řeší opravu místních komunikací U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská. Stavební práce budou provedeny včetně stržení podloží, vytýčení inženýrských sítí, šoupat a kanálů, zhotovení obrubníků (buď na jedné straně, nebo na obou stranách), osazení kanálů, šoupat a dosypání krajnic. Vyrovnání povrchu asfaltovým recyklátem a pokládku asfaltového koberce ACO11 4 cm strojově finišerem.

Rozpracovanost

Oprava ukončena 20.6.2017.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace ulic

Fotodokumentace

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - ÚvalyPředmětem projektu byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Denisova ve městě Úvaly. Konkrétně se jednalo o záhony extenzivních trvalek a okrasných travin.