Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, Úvaly

Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, ÚvalyRealizací tohoto projektu byl dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

27. 4. 2018 Zobrazit více

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - realizace

Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

Název projektu – investiční akce

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Objednávka č. 224/O/2016 ze dne 22.6.2016

Firma SOMMER PROJEKT s.r.o., Český Brod

zhotovitel - TSÚ p.o., Riegerova 12, Úvaly

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Investice města

Projektové práce: 19.000,- Kč bez DPH (22.990,- Kč vč. DPH)

Realizace: (423.500,- Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín

04/2017 – projektová dokumentace a územní rozhodnutí

10/2017- 12/2017 – realizace – stavební práce

02/2018 - dokončení

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

zhotovitel - TSÚ Úvaly p.o.

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.

Rozpracovanost

Zpracovaná projektová dokumentace (11/2016). Podána žádost o vydání územního rozhodnutí (11/2016).

Projektová dokumentace zpracována, vydáno územní rozhodnutí na stavbu K/14814/2016/SU/Bul.

Stavební práce byly zahájeny od 2.10.2017

Do konce roku 2017 provedena montáž většiny osvětlovacích těles.

R. 2018  provedeno zbývající položení kabelu pro VO v ul. Smrková a instalováno osvětlení.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace umístění VO

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, RumunskáOprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Denisova - ÚvalyPředmětem projektu byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Denisova ve městě Úvaly. Konkrétně se jednalo o záhony extenzivních trvalek a okrasných travin.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova - ÚvalyPředmětem předložené dokumentace byl návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Sovova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů a výsev několik trávníků do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Škvorecká ve městě Úvaly.
Stav tohoto prostoru neodpovídal svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova - ÚvalyPředmětem projektu byla realizace doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Vydrova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nízkých půdopokryvných keřů do zbytkových ploch vzniklých při rekonstrukci komunikace.

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - Úvaly

Výsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova - ÚvalyVýsadba doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Dvořákova ve městě Úvaly.

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratíPředmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova - Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova  - ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jiráskova ve městě Úvaly