Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly.
Projekt řeší nedostatečnou kapacitu a nevyhovující stav koncové časti přivaděče na území města Úvaly, a nevyhovující stav stávajícího vodojemu Rohožník. Zároveň zahrnuje dobudování přivaděče do jihovýhodní části Úval a výstavbu nového vodojemu Úvaly-jih

26. 1. 2018 Zobrazit více

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PD

„Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“- realizace a zpracování PDJedná se o zpracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí ve stupni realizační dokumentace a zajištění inženýrské činnosti v lokalitě Úvaly Horoušánky – ulice Oty Pavla, E.E.Kische, Těsnohlídkova, Tigridova, Doktora Strusky - výstavba veřejného osvětlení

26. 1. 2018 Zobrazit více

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

"III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského dokončilo stavební práce na akci "III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova uliceÚvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace - Barákova ulice

Zateplení MŠ Kollárova

Zateplení MŠ KollárovaZateplení MŠ Kollárova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - PurkyňovaChodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých plochVýstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětleníOprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení
Rozsah technického řešení vyplývá z nutných oprav vybraných stávajících místních komunikací a náhrady ostatních poničených ploch ve městě Úvaly vlivem nadměrné dopravy zajišťující odvoz výzisků ze sanačního vlaku RPN 2002 v rámci realizačních prací na stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ ve městě Úvaly. Jedná se o rozsáhlé porušení stávajících ploch komunikací včetně plošných nebo lokálních poruch jízdních a krajních pásů. Dále se v těchto ulicích opraví chodníky a vjezdy k nemovitostem formou výměny jejich kompletní skladby, které byly poničeny staveništní dopravou při modernizaci vlakového nádraží. Oprava komunikací spočívá v odfrézování asfaltových vrstev v tloušťce 10 cm a položení nových asfaltových vrstev o stejné tloušťce. Uliční vpusti a další povrchové znaky (poklopy, šoupata) budou výškově rektifikovány.

Výměna stožárů veřejného osvětlení - 13 stožárů, včetně ochranné manžety, výložníků a svítidel Safír 1

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadlaOprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla - zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.

Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech

Oprava chodníku v ulici Wolkerova v ÚvalechNa základě ukončení pokládky kabelů nn (akce ČEZ) a rekonstrukce veřejného osvětlení (investor město) v ulici Wolkerova dojde k pokládce nového povrchu chodníku. V rámci stavby budou vyměněny silniční obrubníky a položena zámková dlažba v úseku od ulice Pražská až po ulici náměstí Svobody.Zároveň byl opraven chodník v úseku Pražská po ul. Štefánikova.

4. 4. 2017 Zobrazit více