Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - PurkyňovaChodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická - Purkyňova

8. 1. 2018 Zobrazit více

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých plochVýstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly - oprava přilehlých ploch

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení

Oprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětleníOprava ulice Jiráskova - včetně výměny stožárů veřejného osvětlení
Rozsah technického řešení vyplývá z nutných oprav vybraných stávajících místních komunikací a náhrady ostatních poničených ploch ve městě Úvaly vlivem nadměrné dopravy zajišťující odvoz výzisků ze sanačního vlaku RPN 2002 v rámci realizačních prací na stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ ve městě Úvaly. Jedná se o rozsáhlé porušení stávajících ploch komunikací včetně plošných nebo lokálních poruch jízdních a krajních pásů. Dále se v těchto ulicích opraví chodníky a vjezdy k nemovitostem formou výměny jejich kompletní skladby, které byly poničeny staveništní dopravou při modernizaci vlakového nádraží. Oprava komunikací spočívá v odfrézování asfaltových vrstev v tloušťce 10 cm a položení nových asfaltových vrstev o stejné tloušťce. Uliční vpusti a další povrchové znaky (poklopy, šoupata) budou výškově rektifikovány.

Výměna stožárů veřejného osvětlení - 13 stožárů, včetně ochranné manžety, výložníků a svítidel Safír 1

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadlaOprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla - zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.

Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech

Oprava chodníku v ulici Wolkerova v ÚvalechNa základě ukončení pokládky kabelů nn (akce ČEZ) a rekonstrukce veřejného osvětlení (investor město) v ulici Wolkerova dojde k pokládce nového povrchu chodníku. V rámci stavby budou vyměněny silniční obrubníky a položena zámková dlažba v úseku od ulice Pražská až po ulici náměstí Svobody.Zároveň byl opraven chodník v úseku Pražská po ul. Štefánikova.

4. 4. 2017 Zobrazit více

Řešení parkování v Husově ulici a na náměstí Arnošta z Pardubic a realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží

10. 2. 2017 Zobrazit více

Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech)

Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech. Předmětem stavby je stržení ornice, vyhrabání ornice, navezení živičného recyklátu jeho rozhrnutí a zhutnění.

10. 2. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, Alešova

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, AlešovaRekonstrukce stávající soustavy VO v ul. Wolkerova a Alešova
Objekt rekonstrukce VO řeší demontáž stávajícího a výstavbu nového veřejného osvětlení.

2. 2. 2017 Zobrazit více

Oprava ulic Klánovická, Havlíčkova, Škvorecká a Komenského