Oprava ulice Pražská II

Rekonstrukce ulic Denisova, Vydrova, Sovova

22. 12. 2016 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Horova a Na Ztraceném korci

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Horova a Na Ztraceném korciPředmětem této stavby je demontáž stávajícího veřejného osvětlení včetně vrchního venkovního napájecího vedení, výstavba nového veřejného osvětlení včetně osazení nových stožárů a svítidel, položení napájecích kabelových tras nového veřejného osvětlení, napojení nového osvětlení na větve stávajícího veřejného osvětlení

19. 12. 2016 Zobrazit více

Oprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrub

Oprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrubOprava ulice Prokopa Velikého včetně silničních obrub
Oprava chodníku v ulici Prokopa Velikého včetně veřejného osvětlení a odvodnění

12. 10. 2016 Zobrazit více

Nová mateřská škola Cukrovar

Nová mateřská škola CukrovarNová mateřská škola pro potřeby Úval s kapacitou 50 dětí (s možností rozšíření na 100 dětí) s vlastní kuchyní

8. 8. 2016 Zobrazit více

Oprava komunikace a chodníku v ulici Pod Tratí

Předmětem projektu je oprava chodníků včetně zhotovení podkladních vrstev a zemních prací, včetně přípravy pro veřejné osvětlení a oprava silnice s ohledem na výstavbu „ Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly.

29. 7. 2016 Zobrazit více

Oprava chodníku v ulici Vojanova

Oprava stávajícího nevyhovujícího povrchu chodníku v ul. Vojanova po pravé straně z ulice Pražská.
Předmětem je demontáž stávajícího povrchu a realizace pokládky nového povrchu – zámkové dlažby.

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a Foersterova

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a FoersterovaPo stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“ je nutné provést finální povrch povrchů v ulicích Čelakovského a Foersterova. Bude položen nový živičný povrch.

25. 4. 2016 Zobrazit více

Oprava stávajícího povrchu v ulici Erbenova

Přípravné stavební práce v rozsahu stržení stávajícího povrchu, osazení obrubníků a opravy vrstev včetně osazení kanálů a šoupat a dále položení nového asfaltového povrchu.

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku Fabrák

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku FabrákVýstavba chodníku pro pěší podél části ulice Škvorecká, v úseku mezi ulicemi Kladská a Dobročovická. Součástí navrženého řešení je také místní rozšíření stávající vozovky doplněním konstrukčních vrstev.

18. 1. 2016 Zobrazit více