Oprava chodníku v ulici Vojanova

Oprava stávajícího nevyhovujícího povrchu chodníku v ul. Vojanova po pravé straně z ulice Pražská.
Předmětem je demontáž stávajícího povrchu a realizace pokládky nového povrchu – zámkové dlažby.

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a Foersterova

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a FoersterovaPo stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“ je nutné provést finální povrch povrchů v ulicích Čelakovského a Foersterova. Bude položen nový živičný povrch.

25. 4. 2016 Zobrazit více

Oprava stávajícího povrchu v ulici Erbenova

Přípravné stavební práce v rozsahu stržení stávajícího povrchu, osazení obrubníků a opravy vrstev včetně osazení kanálů a šoupat a dále položení nového asfaltového povrchu.

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku Fabrák

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku FabrákVýstavba chodníku pro pěší podél části ulice Škvorecká, v úseku mezi ulicemi Kladská a Dobročovická. Součástí navrženého řešení je také místní rozšíření stávající vozovky doplněním konstrukčních vrstev.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Oprava ulice Čechova

Oprava ulice ČechovaPříprava podkladních vrstev vozovky a položení nové asfaltové obrusné vrstvy

18. 1. 2016 Zobrazit více

Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z Pardubic

Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z PardubicCelková rekonstrukce objektu čp. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic v obci Úvaly, je členěna do dvou etap rekonstrukce. V první etapě bylo provedeno zateplení obvodového pláště s nejnutnějšími pracemi, které se zateplením souvisejí.

14. 1. 2016 Zobrazit více

Zateplení objektu 897 - Riegerova

Zateplení objektu 897 - RiegerovaPředmětem stavby bylo zateplení a výměna oken na budově městského Úřadu v ulici Riegerova č. p. 897

14. 1. 2016 Zobrazit více