TÝDEN: 2027

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a Foersterova

Oprava stávajících povrchů v ulici Čelakovského a FoersterovaPo stavbě „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“ je nutné provést finální povrch povrchů v ulicích Čelakovského a Foersterova. Bude položen nový živičný povrch.

25. 4. 2016 Zobrazit více

Oprava stávajícího povrchu v ulici Erbenova

Přípravné stavební práce v rozsahu stržení stávajícího povrchu, osazení obrubníků a opravy vrstev včetně osazení kanálů a šoupat a dále položení nového asfaltového povrchu.

25. 4. 2016 Zobrazit více

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku Fabrák

Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku FabrákVýstavba chodníku pro pěší podél části ulice Škvorecká, v úseku mezi ulicemi Kladská a Dobročovická. Součástí navrženého řešení je také místní rozšíření stávající vozovky doplněním konstrukčních vrstev.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Oprava ulice Čechova

Oprava ulice ČechovaPříprava podkladních vrstev vozovky a položení nové asfaltové obrusné vrstvy

18. 1. 2016 Zobrazit více

Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z Pardubic

Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z PardubicCelková rekonstrukce objektu čp. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic v obci Úvaly, je členěna do dvou etap rekonstrukce. V první etapě bylo provedeno zateplení obvodového pláště s nejnutnějšími pracemi, které se zateplením souvisejí.

14. 1. 2016 Zobrazit více

Zateplení objektu 897 - Riegerova

Zateplení objektu 897 - RiegerovaPředmětem stavby bylo zateplení a výměna oken na budově městského Úřadu v ulici Riegerova č. p. 897

14. 1. 2016 Zobrazit více

Revitalizace vodních ekosystémů v povodí výmoly

Revitalizace vodních ekosystémů v povodí výmolyProjekt řešil stávající stav a návrhnul nová opatření s ohledem na požadavky protipovodňových opatření, zájmy ochrany životního prostředí a ekonomickou efektivitu. Na projekt byla poskytnuta podpora na spolufinancování z prostředků Středočeského kraje ze Státního fondu životního prostředí a zemědělství

11. 1. 2016 Zobrazit více

Oprava ulice Sukova

Oprava ulice SukovaOprava ulice Sukova - vyfrézování stávajícího povrchu a položení nové asfaltové obrusné vrstvy

9. 12. 2015 Zobrazit více

Oprava povrchu komunikace v ulici Pernerova

Oprava povrchu komunikace v ulici PernerovaUlice Pernerova byla opravena technologií tzv. prostřikem. Vedení města dojednalo, že místo ulice Pernerova provede SŽDC položení asfaltového povrchu v ulici Čechova a Prokopa Velikého (mezi ul. Žižkova a B. Němcové), a oprava ul. Pernerova půjde za městem.

30. 11. 2015 Zobrazit více