Oprava povrchu komunikace v ulici Pernerova

Oprava povrchu komunikace v ulici PernerovaUlice Pernerova byla opravena technologií tzv. prostřikem. Vedení města dojednalo, že místo ulice Pernerova provede SŽDC položení asfaltového povrchu v ulici Čechova a Prokopa Velikého (mezi ul. Žižkova a B. Němcové), a oprava ul. Pernerova půjde za městem.

30. 11. 2015 Zobrazit více

Doplnění a obnova veřejného osvětlení v lokalitě Radlická čtvrť

Předmětem projektu je osvětlení místní komunikace – ul. Táboritská, Lipanská a Rokycanova. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Roháčova.

19. 11. 2015 Zobrazit více

Sanace kanalizace bezvýkopovou technologií Úvaly Horoušánky

Předmětem projektu je provedení bezvýkopových lokálních oprav potrubí s profilem DN 200 mm, DN 250 mm a DN 300 mm a zatěsnění odboček kloboukovací jednotkou. Práce budou prováděny i robotem.

12. 10. 2015 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v lokalitě Pod Slovany, Chorvatská ul.

Předmětem této stavby je demontáž stávajícího veřejného osvětlení včetně vrchního venkovního napájecího vedení, výstavba nového veřejného osvětlení včetně osazení nových stožárů a svítidel, položení napájecích kabelových tras nového veřejného osvětlení, napojení nového osvětlení na větve stávajícího veřejného osvětlení

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ul. Glücksmannova, Šámalova

Předmětem projektu je demontáž stávajícího veřejného osvětlení včetně vrchního venkovního napájecího vedení, výstavba nového veřejného osvětlení včetně osazení nových stožárů a svítidel.

Zasakovací pás Horoušánky

Zasakovací pás HoroušánkyJedná se o stavbu s praktickým využitím ve smyslu ochrany zástavby před vodní erozí. Účelem tohoto projektu je protipovodňová ochrana čtvrti U Horoušánek před plošným odtokem z polí a zlepšení propojení této čtvrti cestou pro pěší s jirenskou silnicí

6. 10. 2015 Zobrazit více

Rekonstrukce mostu v ulici Horova přes Výmolu v Úvalech

Stávající mostní konstrukce byla silně poškozena povodní v 06/2013, kdy došlo k přelití mostu a poškození nejen příslušenství, ale i nosné konstrukce mostu (zejména nárazy splavenin) a spodní stavby (podemletí apod.). Při rekonstrukci mostu došlo ke kompletnímu stržení stávajícího mostu a kompletní výstavbě mostu nového.

21. 9. 2015 Zobrazit více

Realizace protipovodňových opatření - Úvaly

Realizace protipovodňových opatření - ÚvalyProjekt "Realizace protipovodňových opatření - Úvaly" je spolufinancován Evropskou Unií –
Fondem soudržnosti a Státním Fondem životního prostředí ČR v rámci operačního programu Životní prostředí. Předmětem projektu bylo řešení špatného stavu místního informačního systému, absence prvků lokálního výstražného systému a digitalizace povodňového plánu města Úvaly. Projekt vyřešil systém povodňové služby a preventivní protipovodňové ochrany včetně digitálního povodňového plánu na celém území působnosti města Úvaly.

10. 9. 2015 Zobrazit více

Úprava lesních cest a přilehlého okolí - Stonehenge

Úprava lesních cest a přilehlého okolí - StonehengeÚpravy lesní cesty společně s instalací kamenných prvků jsou zamýšleny jako spirála tvořena mlatovou cestou vedoucí od vstupu k centrálnímu prostoru se stojícími kameny připomínající Stonehenge. Tato spirála je napojena na stávající lesní cestu. Podél mlatové cesty jsou osazeny různě poskládané kameny s širokým využitím. Jedná se o uskupení laviček, kamenného pole, kameny pro hru na shovávanou, na skákání, lezení nebo na odpočinek.
Tyto menhiry a dolmeny slouží k lezení mládeže. Svislé kameny a vodorovné jsou ukládány do hutněného štěrkového lóže. Kolem každého menhiru je terénní val zaručující stabilitu kamene.
Kolem každého uskupení je mlatová plocha, zbylé plochy jsou vysypány mulčovací kůrou, která nenarušuje ráz okolního lesa.

25. 6. 2015 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v Štefánikova, Hakenova, Švermova a Raisova Rekonstrukce veřejného osvětlení v ul. Janáčkova

Rekonstrukce veřejného osvětlení v Štefánikova, Hakenova, Švermova a Raisova
Rekonstrukce veřejného osvětlení v ul. Janáčkova