Realizace ozelenění Úval III.

Předmětem předložených dokumentací je návrh doprovodné zeleně. Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice.

Daniela Jahnová, 31. 7. 2018 Zobrazit více

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu Úval

Revitalizace nábřeží Výmoly a zkapacitnění jejího toku v intravilánu ÚvalJedná se o společný projekt Povodí Labe a města Úvaly. Jeho účelem je za především zvýšení ochrany pozemků a staveb v okolí potoka Výmola před povodněmi. Druhým cílem je pak zvýšení atraktivity potoka a jeho okolí coby odpočinkové a turistické lokality, včetně propojení doposud oddělených lokalit v Úvalech.

Borecký Petr, 18. 7. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně v ulici Barákova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně v ulici Barákova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Barákova ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Přeložky - přechod pro chodce, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél na obou stranách přechodu

V současné době se jedná o zatravněné svahy s nekvalitním trávníkem, které jsou náročně pravidelně udržovány kosením

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Jeronýmova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Jeronýmova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Jeronýmova ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská/ul. Lužická - zatáčka, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská/ul. Lužická - zatáčka, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně v zatáčce ulic KLADSKÁ a LUŽICKÁ, ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Bulharská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Bulharská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Bulharská ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Výmoly, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Výmoly, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Výmoly ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U KABERNY ve městě Úvaly.