TÝDEN: 2032

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Jeronýmova, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Jeronýmova ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská/ul. Lužická - zatáčka, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská/ul. Lužická - zatáčka, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně v zatáčce ulic KLADSKÁ a LUŽICKÁ, ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Bulharská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Bulharská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Bulharská ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Výmoly, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Výmoly, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Výmoly ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Kaberny, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Kaberny, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U KABERNY ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici 28. ŘÍJNA ve
městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající stromová výsadba bude doplněna o podrostové keřové patro (extenzifikace údržby). V ostatních volných plochách budou vysazeny
převážně půdopokryvné keřové výsadby. V úzkých lemech mezi chodníkem a komunikací dojde po odstranění stávající zeminy a po navážce vhodného substrátu, k osazení nenáročnými suchomilnými trvalkovými záhony, které vnesou do celé ulice barevnost a proměnlivost.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Kožíškova ve městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající nepravidelná stromová výsadba bude doplněna o keřové patro. Na části plochy, kde již keřová výsadba je (patrně majitelé přilehlých nemovitostí), bude tato výsadba ponechána a není tak předmětem těchto úprav.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici FOERSTROVA ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace (a stávajícího hydrantu/pumpy) v ulici Klánovická ve městě Úvaly.