Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Kožíškova ve městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající nepravidelná stromová výsadba bude doplněna o keřové patro. Na části plochy, kde již keřová výsadba je (patrně majitelé přilehlých nemovitostí), bude tato výsadba ponechána a není tak předmětem těchto úprav.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, Úvaly

Návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici FOERSTROVA ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) Úvaly

Návrh doprovodné zeleně podél komunikace (a stávajícího hydrantu/pumpy) v ulici Klánovická ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Denisova/Vydrova Úvaly

Návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici (mezi ulicemi) DENISOVA a VYDROVA ve městě Úvaly.

Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.

Petr Matura, 25. 1. 2018 Zobrazit více

Skatepark a workout

Skatepark a workoutSkatepark a workout

Točna autobusů

Točna autobusůTočna autobusů

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“

Výstavba chodníku v ul. Smetanova směrem na nástupiště (směr Praha). Stavba se nachází na stávajícím tělese dráhy v úrovni okolního terénu, který ve směru staničení žel. trati přechází do násypu a současně v souběhu s ul. Smetanova.

Název projektu – investiční akce

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

SŽDC, s.o. , Dlážděná 1003/7, 110 00 Praha 1

Předpokládaný termín

Nositel projektu (odbor, osoba)

SUDOP Praha a.s.

SŽDC s.o.

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stavba bude napojena v prostoru žel. přejezdu na nově vybudovaný chodník v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ přes tento přejezd, končícího u výstupu z podchodu, v místě křižovatky ul. Smetanova a Fügnerova přechodem na stávající chodník v ul. Smetanova. Konec stavby je napojen na nově vybudovanou přístupovou cestu u prodlouženého podchodu pod krajní kolejí ŽST Úvaly.

Včetně výstavby chodníku bude osvětlení a odvedení dešťových vod.

Rozpracovanost

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace zde ke stažení

Situace

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit méně

Výstavba parkoviště osobních vozidel u železniční stanice ČD Úvaly

Výstavba parkoviště u nádraží. Úprava plochy pro parkování osobních vozidel u nádraží. Vzhledem k rozpracovanosti projektové dokumentace není možné určit složení podkladních vrstev parkoviště. Předpoklad cca 102 – 111 míst k parkování.

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v ÚvalechSmíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech