Návrh výsadeb doprovodné zeleně v ulici Barákova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně v ulici Barákova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Barákova ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Přeložky - přechod pro chodce, Úvaly

Předmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél na obou stranách přechodu

V současné době se jedná o zatravněné svahy s nekvalitním trávníkem, které jsou náročně pravidelně udržovány kosením

Daniela Jahnová, 21. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Jeronýmova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Jeronýmova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Jeronýmova ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská/ul. Lužická - zatáčka, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská/ul. Lužická - zatáčka, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně v zatáčce ulic KLADSKÁ a LUŽICKÁ, ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Bulharská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Bulharská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Bulharská ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kladská, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Kladská ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Výmoly, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Výmoly, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U Výmoly ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U KABERNY ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici 28. ŘÍJNA ve
městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající stromová výsadba bude doplněna o podrostové keřové patro (extenzifikace údržby). V ostatních volných plochách budou vysazeny
převážně půdopokryvné keřové výsadby. V úzkých lemech mezi chodníkem a komunikací dojde po odstranění stávající zeminy a po navážce vhodného substrátu, k osazení nenáročnými suchomilnými trvalkovými záhony, které vnesou do celé ulice barevnost a proměnlivost.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Kožíškova ve městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající nepravidelná stromová výsadba bude doplněna o keřové patro. Na části plochy, kde již keřová výsadba je (patrně majitelé přilehlých nemovitostí), bude tato výsadba ponechána a není tak předmětem těchto úprav.

Daniela Jahnová, 15. 2. 2018 Zobrazit více