Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici 28. ŘÍJNA ve
městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající stromová výsadba bude doplněna o podrostové keřové patro (extenzifikace údržby). V ostatních volných plochách budou vysazeny
převážně půdopokryvné keřové výsadby. V úzkých lemech mezi chodníkem a komunikací dojde po odstranění stávající zeminy a po navážce vhodného substrátu, k osazení nenáročnými suchomilnými trvalkovými záhony, které vnesou do celé ulice barevnost a proměnlivost.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Kožíškova ve městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající nepravidelná stromová výsadba bude doplněna o keřové patro. Na části plochy, kde již keřová výsadba je (patrně majitelé přilehlých nemovitostí), bude tato výsadba ponechána a není tak předmětem těchto úprav.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici FOERSTROVA ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace (a stávajícího hydrantu/pumpy) v ulici Klánovická ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Denisova/Vydrova Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Denisova/Vydrova ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici (mezi ulicemi) DENISOVA a VYDROVA ve městě Úvaly.

Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.

Petr Matura, 25. 1. 2018 Zobrazit více

Skatepark a workout

Skatepark a workoutSkatepark a workout

Točna autobusů

Točna autobusůTočna autobusů

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice - Úvaly“

Výstavba chodníku v ul. Smetanova směrem na nástupiště (směr Praha). Stavba se nachází na stávajícím tělese dráhy v úrovni okolního terénu, který ve směru staničení žel. trati přechází do násypu a současně v souběhu s ul. Smetanova.

Výstavba parkoviště osobních vozidel u železniční stanice ČD Úvaly

Výstavba parkoviště u nádraží. Úprava plochy pro parkování osobních vozidel u nádraží. Vzhledem k rozpracovanosti projektové dokumentace není možné určit složení podkladních vrstev parkoviště. Předpoklad cca 102 – 111 míst k parkování.