Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice U Kaberny, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici U KABERNY ve městě Úvaly.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice 28.října, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici 28. ŘÍJNA ve
městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající stromová výsadba bude doplněna o podrostové keřové patro (extenzifikace údržby). V ostatních volných plochách budou vysazeny
převážně půdopokryvné keřové výsadby. V úzkých lemech mezi chodníkem a komunikací dojde po odstranění stávající zeminy a po navážce vhodného substrátu, k osazení nenáročnými suchomilnými trvalkovými záhony, které vnesou do celé ulice barevnost a proměnlivost.

Daniela Jahnová, 20. 2. 2018 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Kožíškova, ÚvalyPředmětem předložené dokumentace je návrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici Kožíškova ve městě Úvaly.

Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice. Stávající nepravidelná stromová výsadba bude doplněna o keřové patro. Na části plochy, kde již keřová výsadba je (patrně majitelé přilehlých nemovitostí), bude tato výsadba ponechána a není tak předmětem těchto úprav.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Foerstrova, ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace v ulici FOERSTROVA ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Klánovická (hydrant/Pumpa) ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél komunikace (a stávajícího hydrantu/pumpy) v ulici Klánovická ve městě Úvaly.

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Denisova/Vydrova Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně ulice Denisova/Vydrova ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici (mezi ulicemi) DENISOVA a VYDROVA ve městě Úvaly.

Zřízení parkovacích stání v ulici Pražská II v Úvalech

Vybudování parkovacích stání (podélná) v ulici Pražská II a úprava dopravního značení vyvolaná novými parkovacími stáními.

Petr Matura, 25. 1. 2018 Zobrazit více

Skatepark a workout

Skatepark a workoutSkatepark a workout

Točna autobusů

Točna autobusůTočna autobusů

Výstavba parkoviště osobních vozidel u železniční stanice ČD Úvaly

Výstavba parkoviště u nádraží. Úprava plochy pro parkování osobních vozidel u nádraží. Vzhledem k rozpracovanosti projektové dokumentace není možné určit složení podkladních vrstev parkoviště. Předpoklad cca 102 – 111 míst k parkování.