Aktuální odjezdy autobusů

Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce komunikací v ulicích Horní Úvalák - pokračování ulice Kollárova, V. Špály, J. Lady, F. Šrámka, Erbenova, P. Velikého, Maroldova

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie č.p. 181 Škvorecká ul. Úvaly

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie čp. 75 Škvorecká ul. Úvaly

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie čp. 75 Škvorecká ul. Úvaly

Oprava chodníků ve městě Úvaly – postupná realizace

Oprava chodníků, kde součástí prací bude kompletní oprava chodníků (podklad, obrubníky, zámková dlažba atd.)

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie č.p. 1095 a č.p. 1096 Kollárova ulice Úvaly

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie č.p. 1095 a č.p. 1096 Kollárova ulice Úvaly

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Snižování spotřeby energie č.p. 1346 Prokopa Velikého a č.p. 1347 Prokopa Velikého Úvaly

Studie zahradně-architektonických úprav předprostoru Základní školy v Úvalech

Studie zahradně-architektonických úprav předprostoru Základní školy v ÚvalechPředmětem předloženého dokumentu je zpracování studie zahradně architektonických úprav předprostoru základní školy v Úvalech přiléhající k náměstí Arnošta z Pardubic. Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu. Plocha je ve své funkci nedostatečná a nestabilní.

Daniela Jahnová, 16. 12. 2016 Zobrazit více

Zahradně architektonické úpravy v okolí Zdravotního střediska Úvaly

Zahradně architektonické úpravy v okolí Zdravotního střediska ÚvalyPředmětem předloženého dokumentu je zpracování studie zahradně-architektonických úprav v okolí lokality „POLIKLINIKA ÚVALY“. Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu. Plocha je ve své funkci nedostatečná a nestabilní.

Daniela Jahnová, 16. 12. 2016 Zobrazit více

Regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostor

Regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostorPředmětem urbanistické studie je regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostor. Cílem projektu je rozšířit funkční centrum Úval a vytvořit tak reprezentativní a vhodné zázemí pro náměstí Arnošta z Pardubic.

Borecký Petr, 22. 9. 2016 Zobrazit více

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 0 příspěvků