Oprava chodníků ve městě Úvaly – postupná realizace

Oprava chodníků, kde součástí prací bude kompletní oprava chodníků (podklad, obrubníky, zámková dlažba atd.)

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Riegrova - Úvaly

Návrh výsadeb doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Riegrova  - ÚvalyNávrh doprovodné zeleně podél rekonstruované komunikace v ulici Riegerova ve městě Úvaly. Konkrétně se jedná o výsadbu nenáročných půdopokryvných růží.

Daniela Jahnová, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie č.p. 1095 a č.p. 1096 Kollárova ulice Úvaly

Stavební úpravy domu a snižování spotřeby energie č.p. 1095 a č.p. 1096 Kollárova ulice Úvaly

Petr Matura, 10. 2. 2017 Zobrazit více

Snižování spotřeby energie č.p. 1346 Prokopa Velikého a č.p. 1347 Prokopa Velikého Úvaly

Studie zahradně-architektonických úprav předprostoru Základní školy v Úvalech

Studie zahradně-architektonických úprav předprostoru Základní školy v ÚvalechPředmětem předloženého dokumentu je zpracování studie zahradně architektonických úprav předprostoru základní školy v Úvalech přiléhající k náměstí Arnošta z Pardubic. Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu. Plocha je ve své funkci nedostatečná a nestabilní.

Daniela Jahnová, 16. 12. 2016 Zobrazit více

Zahradně architektonické úpravy v okolí Zdravotního střediska Úvaly

Zahradně architektonické úpravy v okolí Zdravotního střediska ÚvalyPředmětem předloženého dokumentu je zpracování studie zahradně-architektonických úprav v okolí lokality „POLIKLINIKA ÚVALY“. Současný stav tohoto prostoru neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru takovéhoto významu. Plocha je ve své funkci nedostatečná a nestabilní.

Daniela Jahnová, 16. 12. 2016 Zobrazit více

Regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostor

Regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostorPředmětem urbanistické studie je regenerace areálu budov města v ulici Riegrova, lomu a přilehlých prostor. Cílem projektu je rozšířit funkční centrum Úval a vytvořit tak reprezentativní a vhodné zázemí pro náměstí Arnošta z Pardubic.

Borecký Petr, 22. 9. 2016 Zobrazit více

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 0 příspěvků

III/10165 Úvaly, průtah (ulice 5. května)

Jedná se o celkovou rekonstrukci části silnice III. třídy č. 10165 v průtahu městem Úvaly.

Petr Matura, 10. 8. 2016 Zobrazit více

II/101 Úvaly, průtah

Jedná se o celkovou rekonstrukci části silnice II. třídy č. 101 v průtahu městem Úvaly, za světelnou křižovatkou se silnicí I/12 na konec zástavby směrem na Škvorec.

Petr Matura, 10. 8. 2016 Zobrazit více

Chodník v ul. Na Spojce v úseku ul. Mánesova – Pod Tratí

Stavba chodníku je vedena za severní hranou vozovky ulice Na Spojce. Začátek úpravy je v křižovatce s ulicí Mánesova, kde navržený chodník navazuje na stávající chodník v této ulici. Navržený chodník je veden dále jihozápadním směrem k ulici Sovova a za ní pak dále k ulici Pod Tratí, kde je ukončen. Celková délka je cca 145 m.
Součástí stavby je také návrh dvou přechodů pro chodce přes ulici Na Spojce. Chodník je navržen z betonové dlažby celkové šířky 2,0 m.

Petr Matura, 27. 4. 2016 Zobrazit více