Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

27. 4. 2017 Zobrazit více

Výstavba hřiště Na Slovanech

Výstavba hřiště Na SlovanechVýstavba hřiště Na Slovanech o rozměrech 34 x 16 m včetně oplocení a sportovního vybavení pro hry: basket, volejbal, malá kopaná a tenis.
Pro přibližnou představu - hřiště v Horoušanech u obecního úřadu.

5. 4. 2017 Zobrazit více

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

4. 4. 2017 Zobrazit více

Zhotovení chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla - zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.

4. 4. 2017 Zobrazit více

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.
Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

10. 2. 2017 Zobrazit více

Oprava ulice Jiráskova včetně výměny stožárů veřejného osvětlení

22. 12. 2016 Zobrazit více

Architektonická soutěž ,,Dostavba knihovny v rámci vzdělávacího centra pro děti, mládež a dospělé v Úvalech, nám. Arnošta z Pardubic čp.18"

13. 10. 2016 Zobrazit více

III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek 3

Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského zahajuje stavební práce na akci "III/01214 Úvaly u Prahy, průtah - úsek č.3".

8. 8. 2016 Zobrazit více

Budování optických sítí v Úvalech

Budování optických sítí v Úvalech se řídí dle dokumentu "Zásady pro budování optických sítí v Úvalech". Tento dokument připravovaný ve spolupráci soukromého sektoru a zástupců města Úvaly nastavuje pravidla pro rychlé vybudování optických sítí na celém území města Úvaly, ke kterému by mělo dojít během příštích 6 let. Město také získá vlastní optickou infrastrukturu pro propojení svých objektů.

28. 4. 2016 Zobrazit více

Zpracování projektové dokumentace a zajištění inženýrské činnosti na akci „Úvaly, lokalita Horoušánky – veřejné osvětlení“

Jedná se o zpracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí ve stupni realizační dokumentace a zajištění inženýrské činnosti v lokalitě Úvaly Horoušánky – ulice Oty Pavla, E.E.Kische, Těsnohlídkova, Tigridova, Doktora Strusky

30. 4. 2015 Zobrazit více