Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v ÚvalechStavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

3. 11. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95Realizací tohoto projektu bude dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla Městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice HusovaRekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Název projektu – investiční akce

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

RM usnesením č. R-505/2016 dne 23.11.2016

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

29.967.472,47 Kč bez DPH (36.260.641,69 Kč včetně DPH) z toho předpokládaná dotace Ministerstva zemědělství 11,25 mil. Kč

Předpokládaný termín

Předpokládaný začátek stavebních prací od 15.5.2017

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy

Stručný popis

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stavba se nachází v zastavěné východní části obce Úvaly v městské části Horova čtvrť, v ulici Horova a ve východně položené části ulice Na Ztraceném korci. Výstavba řadu gravitační a tlakové splaškové kanalizace bude probíhat v komunikacích ve vlastnictví města Úvaly. Na pozemcích připojovaných nemovitostí budou zřízeny domovní čerpací jímky, gravitační svody do jímek a tlakové kanalizační přípojky do uličního řadu.

Staveniště navrhované splaškové kanalizační sítě se nachází v zastavěné části města, v nové čtvrti s probíhající výstavbou rodinných domků v lokalitách Hájovna II a III.

Vlastní stavba se nachází v zastavěné části města Úvaly v lokalitě Nad Okrájkem v ulicích Tovární, Nad Koupadlem a Purkyňova.

Rozpracovanost

Podepsána smlouva o dílo na stavební práce

POHL CZ, a.s., Nádražní 25, 252 63 Roztoky

Podepsána příkazní smlouva na TDI, činnost koordinátora BOZP a administrace dotace vůči MZE

Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s., Nábřežní 4/90, Praha 5

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace – Horova čtvrť

Situace – Zálesí - Hájovna III

Situace – Nad Okrájkem

Harmonogram prací

Harmonogram prací - aktualizovaný

27. 4. 2017 Zobrazit méně

Výstavba hřiště Na Slovanech

Výstavba hřiště Na SlovanechVýstavba hřiště Na Slovanech o rozměrech 22 x 12 m včetně oplocení a sportovního vybavení pro hry: basket, volejbal, malá kopaná a tenis.
Pro přibližnou představu - hřiště v Horoušanech u obecního úřadu.

5. 4. 2017 Zobrazit více

Oprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, JedlováOprava komunikací v Úvalech – ulice U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla, Kladská, Lužická, Rumunská, Modřínová, Jedlová.

4. 4. 2017 Zobrazit více

Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II - realizace

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.
Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.

10. 2. 2017 Zobrazit více