Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Čelakovského, Foersterova, Bezručova Úvaly - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je uložení kabelů veřejného osvětlení do země a instalace nových stožárů a svítidel.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Veřejné osvětlení v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská - zpracování projektové dokumentace

Doplnění veřejného osvětlení v určitých úsecích v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Park Úvaly - Vinice

Park Úvaly - ViniceKoncepčně je cílem projektu vytvoření parkové úpravy pozemku v Úvalech – Na vinici, s rozhodujícím podílem nové parkové výsady a rekreační zeleně s vybavením o prvky volnočasových aktivit. Park logicky navazuje na plánovaný rozvoj obce se zaměřením na posílení ekologické funkce celé lokality na Vinici a na již realizované akce (např.: Alej Úvalských dětí).

30. 7. 2018 Zobrazit více

Realizace ozelenění Úval II.

Realizace ozelenění Úval II.Předmětem předložených dokumentací je návrh doprovodné zeleně.
Současný stav těchto prostorů neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice.

9. 4. 2018 Zobrazit více

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita VýpustekRekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Název projektu – investiční akce

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

RM usnesením č. R-505/2016 dne 23.11.2016

RM usnesením č. R-148/2017 dne 4.4.2017

RM usnesením č. R-485/2017 dne 21.11.2017

RM usnesením č. R-545/2017 dne 19.12.2017

RM usnesením č. R-168/2018 dne 17.4.2018

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

29.967.472,47 Kč bez DPH (36.260.641,69 Kč včetně DPH) z toho předpokládaná dotace Ministerstva zemědělství 11,25 mil. Kč

Na základě uzavřené smlouvy a následných dodatků - 30.998.756,25 Kč bez DPH (37.508.495,06 Kč vč. DPH)

Rozhodnutí o změně dotace - 10.589.000,- Kč

Předpokládaný termín

Předpokládaný začátek stavebních prací od 15.5.2017

Ukončení stavebních prací bez povrchů komunikací 31.1.2018.

Povrchy komunikací po výstavbě splaškové kanalizace - 05/2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy

Zhotovitel: POHL CZ a.s., Nádražní 25, 252 63 Roztoky, IČO: 25 60 64 68

Stručný popis

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stavba se nachází v zastavěné východní části obce Úvaly v městské části Horova čtvrť, v ulici Horova a ve východně položené části ulice Na Ztraceném korci. Výstavba řadu gravitační a tlakové splaškové kanalizace bude probíhat v komunikacích ve vlastnictví města Úvaly. Na pozemcích připojovaných nemovitostí budou zřízeny domovní čerpací jímky, gravitační svody do jímek a tlakové kanalizační přípojky do uličního řadu.

Staveniště navrhované splaškové kanalizační sítě se nachází v zastavěné části města, v nové čtvrti s probíhající výstavbou rodinných domků v lokalitách Hájovna II a III.

Vlastní stavba se nachází v zastavěné části města Úvaly v lokalitě Nad Okrájkem v ulicích Tovární, Nad Koupadlem a Purkyňova.

Rozpracovanost

Podepsána smlouva o dílo na stavební práce

POHL CZ, a.s., Nádražní 25, 252 63 Roztoky

Podepsána příkazní smlouva na TDI, činnost koordinátora BOZP a administrace dotace vůči MZE