Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Čelakovského, Foersterova, Bezručova Úvaly - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je uložení kabelů veřejného osvětlení do země a instalace nových stožárů a svítidel.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Veřejné osvětlení v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská - zpracování projektové dokumentace

Doplnění veřejného osvětlení v určitých úsecích v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Park Úvaly - Vinice

Park Úvaly - ViniceKoncepčně je cílem projektu vytvoření parkové úpravy pozemku v Úvalech – Na vinici, s rozhodujícím podílem nové parkové výsady a rekreační zeleně s vybavením o prvky volnočasových aktivit. Park logicky navazuje na plánovaný rozvoj obce se zaměřením na posílení ekologické funkce celé lokality na Vinici a na již realizované akce (např.: Alej Úvalských dětí).

30. 7. 2018 Zobrazit více

Realizace ozelenění Úval II.

Realizace ozelenění Úval II.Předmětem předložených dokumentací je návrh doprovodné zeleně.
Současný stav těchto prostorů neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice.

9. 4. 2018 Zobrazit více

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita VýpustekRekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

Název projektu – investiční akce

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Projekt je připravován v rámci činnosti Odboru životního prostředí a územního rozvoje. Rada města schválila podání žádosti o dotaci na OPŽP.

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

1.005.186,- Kč s DPH - (uznatelné i neuzanatelné výdaje)

Předpokládaný termín realizace

podzim 2017 - jaro 2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor životního prostředí, Renata Stojecová

Stručný popis

(rušná komunikace).

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Cílem návrhu specifikovaného v této dokumentaci je plochu parku regenerovat a zajistit tak její
dlouhodobou stabilitu a funkčnost.
Předkládaný projekt je zpracován pro účely podání žádosti o poskytnutí podpory z Operačního
programu Životní prostředí2014 ‐2020, Prioritní osa 4, specifický cíl 4.4: Zlepšit kvalitu prostředí v
sídlech, a jeho zaměření a náplň je plně v souladu se zadáním a cílem předmětného specifického cíle.

Během osazení se bude v parku realizovat mlatová cestička a následně budou instalovány společností Dětská venkovní hřiště a venkovní fitness - Hybaj s.r.o. do Nachlingerova parku herní a cvičební prvky.

Rozpracovanost

Schválená žádost o dotaci - březen 2017.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)

Připravenou dokumentaci si můžete stáhnout zde ke staženízde ke staženízde ke staženízde ke staženízde ke staženízde ke staženízde ke stažení

19. 7. 2017 Zobrazit méně

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření