TÝDEN: 2021

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v ÚvalechStavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

3. 11. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95Realizací tohoto projektu bude dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla Městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice HusovaRekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Název projektu – investiční akce

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Kdy a jak schválen orgány města (snesení)

Usnesení rady města č. 56/2009 ze dne 23.2.2009

Usnesení rady města č. 260/2009 ze dne 19.11.2009

Usnesení rady města č. R-374/2017 ze dne 5.9.2017

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Celkové náklady: 53.227.506,45 Kč včetně DPH

Z toho město má finanční podíl 36.762.615,245 Kč včetně DPH

Z toho Krajská správa a údržba silnic má finanční podíl 16.464.891,205 Kč včetně DPH

Předpokládaný termín

10/2017 – 08/2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Komplexní rekonstrukce Husovy ulice a náměstí Arnošta z Pardubic

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Řešené území je vymezeno ulicí Husova v úseku od železničního přejezdu k náměstí Arnošta z Pardubic, dále prostorem náměstí, prostorem kolem provizorní školní jídelny, prostorem před kostelem, a ulicí Riegrova v úseku od náměstí po křížení s ulicí v Podhájí včetně rekonstrukce ulice Podhájí. Celkem se jedná o cca 14 400 m2 veřejných ploch. Územím prochází stávající sil. III/01214, vydlážděná žulovými kostkami. V přidruženém prostoru komunikace a v prostoru náměstí jsou torza stávajících asfaltových chodníků nevyhovujících parametrů v dezolátním stavu, jejichž rekonstrukce mj. předmětem tohoto projektu.

Rozpracovanost

Příprava staveniště, zahájení prací 10/2017.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)

Vizualizace zde ke stažení

Kompletní projektová dokumentace zde ke stažení

Záznam z veřejného projednání organizace dopravy na náměstí Arnošta z Pardubic v ulici Husova během výstavby, které proběhlo 1.3.2017, můžete zhlédnout na videokanálu města zde.

21. 9. 2017 Zobrazit méně

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

27. 4. 2017 Zobrazit více

Výstavba hřiště Na Slovanech

Výstavba hřiště Na SlovanechVýstavba hřiště Na Slovanech o rozměrech 22 x 12 m včetně oplocení a sportovního vybavení pro hry: basket, volejbal, malá kopaná a tenis.
Pro přibližnou představu - hřiště v Horoušanech u obecního úřadu.

5. 4. 2017 Zobrazit více