Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v ÚvalechStavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

3. 11. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95Realizací tohoto projektu bude dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla Městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

Název projektu – investiční akce

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Schváleno RM    Usnesením č. R- 462/2016 dne 1.11.2016

Schváleno RM    Usnesením č. R-252/2017 dne 6.6.2017

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

8.442.809 Kč včetně DPH

Předpokládaný termín

08/2017 – 01/2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy

Stručný popis

Hlavním účelem tohoto projektu je řešení změny užívání stávajícího administrativního objektu na sídlo Městského úřadu.

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Stávající objekt je určený k rekonstrukci a svou severní stranou je situován do náměstí Arnošta z Pardubic. Jižní strana objektu přilehá do dvorní časti. Po rekonstrukci budou v tomto objektu umístěny kanceláře starosty, místostarosty, vedoucí úřadu, Ekonomického a Správního odboru a podatelny. Samozřejmostí jsou i zasedací a jednací prostory. V budoucnu je uvažováno s propojením čp. 95 jako hlavní budovy s objektem čp. 897 v Riegerově ulici, kde je umístěn stavební úřad, odbor životního prostředí a územního plánování a odbor investic a dopravy.

Rozpracovanost

Dne 7.7.2017 byla podepsána smlouva o dílo se zhotovitele stavebních prací se společností  DOMISTAV CZ a.s., sídlem Foerstrova 897, 500 02 Hradec Králové. V současné době probíhají stavební práce.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace

21. 9. 2017 Zobrazit méně

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice HusovaRekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

27. 4. 2017 Zobrazit více

Výstavba hřiště Na Slovanech

Výstavba hřiště Na SlovanechVýstavba hřiště Na Slovanech o rozměrech 22 x 12 m včetně oplocení a sportovního vybavení pro hry: basket, volejbal, malá kopaná a tenis.
Pro přibližnou představu - hřiště v Horoušanech u obecního úřadu.

5. 4. 2017 Zobrazit více