Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Čelakovského, Foersterova, Bezručova Úvaly - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je uložení kabelů veřejného osvětlení do země a instalace nových stožárů a svítidel.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Veřejné osvětlení v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská - zpracování projektové dokumentace

Doplnění veřejného osvětlení v určitých úsecích v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Park Úvaly - Vinice

Park Úvaly - ViniceKoncepčně je cílem projektu vytvoření parkové úpravy pozemku v Úvalech – Na vinici, s rozhodujícím podílem nové parkové výsady a rekreační zeleně s vybavením o prvky volnočasových aktivit. Park logicky navazuje na plánovaný rozvoj obce se zaměřením na posílení ekologické funkce celé lokality na Vinici a na již realizované akce (např.: Alej Úvalských dětí).

30. 7. 2018 Zobrazit více

Realizace ozelenění Úval II.

Realizace ozelenění Úval II.Předmětem předložených dokumentací je návrh doprovodné zeleně.
Současný stav těchto prostorů neodpovídá svým vzhledem soudobým požadavkům na kvalitu veřejného prostoru a vzhled využívané městské ulice.

9. 4. 2018 Zobrazit více

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita VýpustekRekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

Název projektu – investiční akce

Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

R - 60/2018 dne 20.2.2018

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Investice města – 1.187.468,60,- Kč vč. DPH

-z důvodu úspor za zemní práce bude prováděno současně s investicí ČEZ (překládky nadzemního vedení do země)

Společnost ČEZ má územní rozhodnutí na stavbu "Úvaly - rekonstrukce sítí NN - ul. Dobrovského, Rašínova, bratří Čapků, Šafaříkova, Klostermannova, Tylova, Máchova

Předpokládaný termín

r.2018 - 1.3.2018

Práce probíhají od 1.3.2018

Předpokládaný termín ukončení 10/2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Ul. Guth-Jarkovského nebude v rámci této stavby realizována, je přesunuta na příští rok v koordinaci se stavbou ČEZ - ul. Foersterova a Čelakovského, Grégrova

Rozpracovanost

Připravena projektová dokumentace, zpracovatel Eltodo Citelum s.r.o.

Územní rozhodnutí č. K/13560/2012/SU/Bul dne 20.8.2014

Realizace - 03/2018-10/2018

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

Situace umístění VO

Územní rozhodnutí

Harmonogram - ČEZ a VO

Situace - ČEZ - pokládka NN

31. 10. 2017 Zobrazit méně

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice HusovaRekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více