Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v ÚvalechStavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Kdy a jak schválen orgány města (snesení)

Usnesení R-398/2017 ze dne 13.9.2017

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

10.915.701,- Kč bez DPH (13.207.998,- Kč s DPH)

Předpokládaný termín

Zahájení fyzické realizace projektu: 10/2017

Ukončení fyzické realizace projektu: 06/2018

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor investic a dopravy - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Stavební úpravy objektu TESKO dům pro základní školu v Úvalech

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Předmětem stavby je řešení stavebních úprav stávající budovy v areálu základní školy. Budova, v současné době nevyužívaná, bude po úpravách obsahovat 4 třídy po třiceti žácích, dva kabinety se sklady pomůcek a sociální zařízení pro žáky a učitele.

Rozpracovanost

Dne 2.10.2017 byla podepsána smlouva o dílo se zhotovitelem stavby se společností DKK Stav s.r.o., Cidlinská 920/4, 460 15 Liberec. V současné době probíhají stavební práce. Město Úvaly od Ministerstva financí obdrželo Rozhodnutí o poskytnutí finančních prostředků v maximální celkové výši 14.917.000 Kč (cca 65% ze způsobilých nákladů projektu)

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)

Situace

Půdorys

3. 11. 2017 Zobrazit méně

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95

Rekonstrukce objektu MěÚ Arnošta z Pardubic čp. 95Realizací tohoto projektu bude dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla Městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

Rekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice HusovaRekonstrukce náměstí Arnošta z Pardubic a ulice Husova

21. 9. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více

Regenerace Nachlingerova parku v Úvalech

Regenerace Nachlingerova parku v ÚvalechPředmětem předložené dokumentace je návrh regenerace Nachlingerova parku v Úvalech. Jedná se o velmi cennou plochu zeleně uprostřed městské zástavby nedaleko samotného centra města Úvaly.
Park se nachází na ulici Pražská, která lemuje jeho jižní okraj a představuje vytíženou dopravní spojnici(rušná komunikace).

19. 7. 2017 Zobrazit více

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

Úvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšířeníÚvaly splašková kanalizace - II. etapa - rozšíření

27. 4. 2017 Zobrazit více

Výstavba hřiště Na Slovanech

Výstavba hřiště Na SlovanechVýstavba hřiště Na Slovanech o rozměrech 22 x 12 m včetně oplocení a sportovního vybavení pro hry: basket, volejbal, malá kopaná a tenis.
Pro přibližnou představu - hřiště v Horoušanech u obecního úřadu.

5. 4. 2017 Zobrazit více