Aktuální odjezdy autobusů

III/10165 Úvaly, průtah (ulice 5. května)

III/10165 Úvaly, průtah (ulice 5. května)Jedná se o celkovou rekonstrukci části silnice III. třídy č. 10165 v průtahu městem Úvaly.

19. 3. 2019 Zobrazit více

Projektová dokumentace k rekonstrukci Horního Úvalského rybníka a rybníka Lhoták

Zhotovení jednostupňové projektové dokumentace DSJ ve stupni DSP (dokumentace pros stavební povolení) a DPS (dokumentace k provedení stavby).

8. 2. 2019 Zobrazit více

Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulicích Čelakovského, Foersterova, Bezručova Úvaly - zpracování projektové dokumentace

Předmětem stavby je uložení kabelů veřejného osvětlení do země a instalace nových stožárů a svítidel.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Veřejné osvětlení v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská - zpracování projektové dokumentace

Doplnění veřejného osvětlení v určitých úsecích v ulicích V. Špály, Švermova a Slovinská.

24. 8. 2018 Zobrazit více

Park Úvaly - Vinice

Park Úvaly - ViniceKoncepčně je cílem projektu vytvoření parkové úpravy pozemku v Úvalech – Na vinici, s rozhodujícím podílem nové parkové výsady a rekreační zeleně s vybavením o prvky volnočasových aktivit. Park logicky navazuje na plánovaný rozvoj obce se zaměřením na posílení ekologické funkce celé lokality na Vinici a na již realizované akce (např.: Alej Úvalských dětí).

Název projektu – investiční akce

Park Úvaly - Vinice

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)

Podání žádosti o dotaci schváleno Radou města usnesením č. R – 177/2015 ze dne 10.4.2015

vyhlášení výběrového řízení schváleno radou města 20.2.2018, R-80/2018

Smlouva o dílo byla uzavřerna s firmou OK Garden s.r.o. dne 10.7.2018

Smlouva o poskytnutí dotace byla uzavřena se Středočeským krajem dne 10.9.2018

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)

Předpokládaná hodnota 1 980 000 Kč včetně DPH, výše dotace Středočeského kraje činí 90%.

Předpokládaný termín

Realizace 08/2018 - 09/2019

Nositel projektu (odbor, osoba)

Odbor životního prostředí a územního rozvoje - Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis

Park v Úvalech na Vinici

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Jedná se o plnění následujících funkcí parku:

Ekologická funkce (výsadba domácích druhů dřevin ekologicky blízkých okolní krajině – lípa malolistá 4ks, jeřáb břek 3ks, třešeň ptačí 3ks, svída 11ks, hloh 15ks, dále směs kvetoucích keřů celkem s 91ks; plochy budou zatravněny směsí kvetoucí trávníky).

Rekreační funkce (piknikové místo, lavičky, vyhlídka na Úvaly). Hřiště pro děti (prvky z přírodních matriálů simulující přírodní biotopy živočichů - hmyzí farma, vrbové domečky, průlezky – mraveniště, duté kmeny).

Výukové plochy (výuková alej s 12ti domácími druhy dřevin s informačními tabulkami).

Sportovní vyžití (sportovní a fitness prvky citlivě zakomponované do přírodního rámce z přírodních materiálů).

Rozpracovanost

V květnu 2015 byla podána žádost o dotaci ze Středočeského kraje. Středočeský kraj odsouhlasil prodloužení termínu pro dodání podkladů k dotaci a změny projektové dokumentace vzhledem ke stávajícímu územnímu plánu do 31.7.2018.

Předání staveniště zhotoviteli dne 19.7.2018

nyní probíhá realizace do září 2019

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server

průvodní zpráva  zde ke stažení

souhrnná technická zpráva zde ke stažení

koordinační situační výkres  zde ke stažení

situace stavby zde ke stažení

rekapitulace stavby zde ke stažení

30. 7. 2018 Zobrazit méně

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na Slovanech

Výstavba nové svazkové dvoustupňové základní školy na SlovanechCílem tohoto projektu je výstavba zcela nové dvoustupňové základní školy s kapacitou 600 žáků. Investorem této akce je Svazek obcí Povýmolí (Úvaly, Květnice, Dobročovice, Zlatá, Sibřina, Přišimasy).

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliářeRekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita VýpustekRekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova.
Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a stávající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.

31. 10. 2017 Zobrazit více

Rekonstrukce úvalského koupaliště - obnova bazénových van a úpravny vody

Rekonstrukce úvalského koupaliště- obnova bazénových van a úpravny vody

15. 9. 2017 Zobrazit více