Splašková kanalizace

Skutečné provedení splaškové kanalizace v lokalitách Zálesí, Horova čtvrť a Nad Okrájkem

Dne 20.2.2018 proběhla kolaudace splaškové kanalizace s názvem „Úvaly splašková kanalizace – II. etapa – rozšíření“, která se týká lokality Zálesí (ul. Borová, Smrková, Jedlová, Modřínová, Tisová, Jalovcová), lokality Horova čtvrť a dále Nad Okrájkem (ul. Purkyňova, Tovární a Nad Koupadlem).

Níže naleznete údaje ze skutečného zaměření veřejných částí přípojek a hlavních řadů splaškové kanalizace. Můžete zahájit práce na projektech tzv. „domovních přípojek“, které je možné poté předkládat na Stavební úřad Úvaly k vydání Územního souhlasu.  K  projektové dokumentaci je nutné vyjádření provozovatele vodohospodářských sítí, tj. TSÚ p.o., Riegerova 12, Úvaly. Kontaktní osoba – Jiří Brázda, jiri.brazda@mestouvaly.cz, tel. 735 172 689.

Lokalita Horova (zde)

Lokalita Zálesí (zde)

Lokalita Nad Okrájkem (zde)

Kolaudační souhlas na výstavbu splaškové kanalizace v lokalitách V Setých, Radlická čtvrť, ul. Pražská, Švermova, Šafaříkova, Slovany, Slovany 1, ul. Škvorecká, ul. Nerudova, Komenského a Hálkova zde

SKUTEČNÉ PROVEDENÍ SPLAŠKOVÉ KANALIZACE V ÚVALECH - II. ETAPA

Dne 26.4.2013 proběhla kolaudace splaškové kanalizace Úvaly - II. etapa, která se týká oblastí Slovany, Slovany 1, Škvorecká ul., Hálkova ul., Komenského a Nerudova a dále v lokalitách, kde je již kanalizace uvedena do předčasného užívání: Radlická čtvrť, V Setých, ul. Pražská, Švermova a Šafaříkova.

Vyzýváme všechny občany, u kterých již výstavba proběhla, aby neprodleně zahájili práce na projektech přípojek. Připravené projekty je možné předkládat na Stavební úřad Úvaly k vydání Územního souhlasu.

Údaje ze skutečného zaměření veřejných částí přípojek a hlavního řadu splaškové kanalizace jsou k dispozici na webu města Úvaly

Slovany zde
Slovany 1, ul. Škvorecká zde