Výstavba minipivovaru Libertas v Úvalech

Výstavba minipivovaru Libertas v ÚvalechJedná se o výstavbu minipivovaru s letní zahrádkou a občerstvením v ulici Škvorecká formou rekultivace stávající manipulační plochy.

Borecký Petr, 30. 6. 2017 Zobrazit více

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrti

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrtiJedná se o výstavbu 4 rodinných domů se samostatnou ulicí na konci Radlické čtvrti. Projekt navazuje na ulici Rokycanova

Borecký Petr, 15. 3. 2017 Zobrazit více

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrť

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrťInvestor připravuje v rámci své developerské činnosti vybudování technické a dopravní infrastruktury pro rodinné domy, veřejná prostranství - veřejná zeleň, multufunkční a dětské hřiště.

, 23. 5. 2016 Zobrazit více

Obchodní centrum Billa - Nové Slovany

Obchodní centrum Billa - Nové SlovanyJedná se o projekt realizace obchodního centra o ploše 1 127 m2 umístěného na křižovatce Přišimašské a Škvorecké ulice na Nových Slovanech. Odhadované datum realizace: rok 2016

Název projektu – developerského záměru

Obchodní centrum Billa na Nových Slovanech

Investor

Exafin investiční fond s proměnným základním kapitálem a.s.

Kdy a jak schválen

Území je schváleno k zástavbě dle platného územního plánu od roku 2004

Komise pro výstavbu - projekt schválen 9.9.2015

Předpokládaný termín dokončení

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

Jedná se o pozemek dle územního plánu ozn. Vl - plochy výroby a skladování. V současné době je využíván k odstavení nákladních vozidel. V blízkosti navazují obdobné plochy.

Projekt tohoto typu doplní v Úvalech tolik potřebnou obchodní síť s potravinářským sortimentem střední a vyšší kategorie.

Rozpracovanost

Projekt je připravován pro vydání územního rozhodnutí

Další dokumenty - fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

Studie obchodního centra je ke stažení zde.

Plánovací smlouva ke stažení zde

Borecký Petr, 17. 9. 2015 Zobrazit méně

Úvaly - lokalita Výpustek II

Úvaly - lokalita Výpustek IIKoncept urbanistické studie části lokality Úvaly – Výpustek západní část řeší možné využití území pro výstavbu souboru rodinných domů. V lokalitě je navrženo 67 parcel. Z toho pro řadové domy je navrženo 29 parcel o celkové výměře 7 493 m2 (21,8 % výměry celé rozvojové plochy). Pro dvojdomy je navrženo 36 parcel o celkové výměře
17 408 m2 a pro rodinné domy 2 parcely o celkové výměře 943 m2.

Borecký Petr, 18. 6. 2015 Zobrazit více

Úvaly - projekt Hostín

Úvaly - projekt HostínLokalita Hostín se svými 70 hektary představuje nejvýznamnější rozvojovou plochu města Úvaly. Projekt navazuje na stávající zástavbu na jihu města a vytváří zcela novou urbanistickou strukturu pro dalších až 3 500 obyvatel. Návrh projektu usiluje o maximální využití území; svým měřítkem zcela změní dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka.

Borecký Petr, 28. 4. 2015 Zobrazit více

Územní studie Úvaly - Vinice

Územní studie Úvaly - ViniceHlavním cílem této studie bylo nalézt vhodné funkční a provozní využití řešeného území v návaznosti na stávající urbanistickou strukturu, polohu v obci, v návaznosti na přírodní prvky.

, 22. 4. 2015 Zobrazit více

Čtvrť Emanuela da Sylva - Tarouccy - Úvaly

Čtvrť Emanuela da Sylva - Tarouccy - ÚvalyJedná se o projekt, který si klade za cíl ukázat možnosti nového ekologicky šetrného způsobu rozvoje obce. Je to unikátní projekt nejen v republikovém měřítku, ale ani v celé Evropě nebyla tato koncepce realizovaná v takovémto rozsahu.

Borecký Petr, 17. 4. 2015 Zobrazit více

V diskuzi je celkem 10 příspěvků

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)Obytný soubor je II. etapou rozpracování územní studie projektu Hostín z roku 2008, která významným způsobem dotváří město Úvaly. V souladu s územním plánem navrhuje nové rodinné a bytové domy, doplněné městskými funkcemi. Tato II. etapa bude projednávána v nejbližší době v Komisi pro výstavbu a investice.

Borecký Petr, 18. 3. 2015 Zobrazit více

V diskuzi je celkem 0 příspěvků

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrť

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrťProjekt Primavera je projektem výstavby 62 rodinných domů v lokalitě Radlická čtvrť v jižní části města.

Borecký Petr, 21. 7. 2014 Zobrazit více

V diskuzi je celkem 0 příspěvků