Obchodní centrum Pražská

Obchodní centrum PražskáCílem projektu je výstavba a provozování obchodního centra střední velikosti, které by obsluhovalo Úvaly a okolní obce. Obchody by měly doplnit, rozšířit a zkvalitnit již existující obchodní síť v Úvalech

20. 3. 2018 Zobrazit více

Lokalita Cukrovar – transformace brownfieldu

Lokalita Cukrovar – transformace brownfielduCílem projektu je revitalizace a transformace původního průmyslového areálu bývalého cukrovaru v moderní společensko-obchodní centrum města. Záměr vychází ze Strategického rozvojového plánu města.

Úvaly - Vinice

Úvaly - ViniceHlavním cílem studie Úvaly - Vinice bylo nalézt vhodné funkční a provozní využití řešeného území v návaznosti na stávající urbanistickou strukturu, polohu v obci, v návaznosti na přírodní prvky.

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrti

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrtiJedná se o výstavbu 4 rodinných domů se samostatnou ulicí na konci Radlické čtvrti. Projekt navazuje na ulici Rokycanova

Výstavba polyfunkčního Domu na náměstí Svobody v Úvalech

Výstavba polyfunkčního Domu na náměstí Svobody v ÚvalechSpolečnost Fisolta plus s.r.o. plánuje na místě stávajícího objektu (je zde umístěno fitcentrum a pošta) a parkoviště postavit polyfunkční dům s komerčními prostory, byty a podzemním parkovištěm.