Obchodní centrum Pražská

Obchodní centrum PražskáCílem projektu je výstavba a provozování obchodního centra střední velikosti, které by obsluhovalo Úvaly a okolní obce. Obchody by měly doplnit, rozšířit a zkvalitnit již existující obchodní síť v Úvalech

20. 3. 2018 Zobrazit více

Lokalita Cukrovar – transformace brownfieldu

Lokalita Cukrovar – transformace brownfielduCílem projektu je revitalizace a transformace původního průmyslového areálu bývalého cukrovaru v moderní společensko-obchodní centrum města. Záměr vychází ze Strategického rozvojového plánu města.

Úvaly - Vinice

Úvaly - ViniceHlavním cílem studie Úvaly - Vinice bylo nalézt vhodné funkční a provozní využití řešeného území v návaznosti na stávající urbanistickou strukturu, polohu v obci, v návaznosti na přírodní prvky.

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrti

Výstavba souboru 4 rodinných domů v Radlické čtvrtiJedná se o výstavbu 4 rodinných domů se samostatnou ulicí na konci Radlické čtvrti. Projekt navazuje na ulici Rokycanova

Výstavba polyfunkčního Domu na náměstí Svobody v Úvalech

Výstavba polyfunkčního Domu na náměstí Svobody v ÚvalechSpolečnost Fisolta plus s.r.o. plánuje na místě stávajícího objektu (je zde umístěno fitcentrum a pošta) a parkoviště postavit polyfunkční dům s komerčními prostory, byty a podzemním parkovištěm.

Název projektu – developerského záměru

Polyfunkční dům na Náměstí Svobody

Investor

Fisolta plus s.r.o.

Kdy a jak schválen

Území je schváleno k zástavbě dle platného územního plánu od roku 2004 coby všeobecně smíšené území

Projekt v tuto chvíli prochází veřejnou diskusí

Předpokládaný termín dokončení

2020 - 2021

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

Podrobnější informace budou k dispozici v okamžiku dalšího postupu projekčních prací

Rozpracovanost

Projekt je ve fázi studie

Další dokumenty - fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

Představení projektu je ke stažení zde.

Videozáznam z prezentace projektu dne 6.11.2017 je ke shlédnutí zde.

Videozáznam z II. veřejné diskuse k projektu ze dne 5.3.2018 je ke shlédnutí zde.

20. 2. 2018 Zobrazit méně