• 1

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrť

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrťProjekt Primavera je projektem výstavby 62 rodinných domů v lokalitě Radlická čtvrť v jižní části města.

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)Obytný soubor je II. etapou rozpracování územní studie projektu Hostín z roku 2008, která významným způsobem dotváří město Úvaly. V souladu s územním plánem navrhuje nové rodinné a bytové domy, doplněné městskými funkcemi. Tato II. etapa bude projednávána v nejbližší době v Komisi pro výstavbu a investice.

Úvaly - projekt Hostín

Úvaly - projekt HostínLokalita Hostín se svými 70 hektary představuje nejvýznamnější rozvojovou plochu města Úvaly. Projekt navazuje na stávající zástavbu na jihu města a vytváří zcela novou urbanistickou strukturu pro dalších až 3 500 obyvatel. Návrh projektu usiluje o maximální využití území; svým měřítkem zcela změní dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka.

Název projektu – developerského záměru

Úvaly - Hostín

Investor

Palmer Capital a.s.

Kdy a jak schválen

usnesení zastupitelstva v letech 2008 - 2010

Předpokládaný termín dokončení

2035

Stručný popis

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

V roce 2015 je realizována 1. fáze projektu „Bydlení Úvaly“, která čítá 22 nízkoenergetických bytů tř. B, které jsou umístěny ve třech bytových domech. Předpokládané dokončení této fáze je na jaře 2016.

V roce 2015 zároveň probíhá projednávání a schvalování etapy II.A projektu.

Celková kapacita projektu je cca 3 500 obyvatel, včetně navazující obchodní a sociální infrastruktury (škola, školka).

Rozpracovanost

Probíhá výstavba etapy I.

Další dokumenty - fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

Plán zástavby ke stažení zde.

Územní studie ke stažení zde.

Územní studie -fáze II. ke stažení zde

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)Koncept urbanistické studie části lokality Úvaly – Výpustek západní část řeší možné využití území pro výstavbu souboru rodinných domů. V lokalitě je navrženo 67 parcel. Z toho pro řadové domy je navrženo 29 parcel o celkové výměře 7 493 m2 (21,8 % výměry celé rozvojové plochy). Pro dvojdomy je navrženo 36 parcel o celkové výměře
17 408 m2 a pro rodinné domy 2 parcely o celkové výměře 943 m2.

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrť

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrťInvestor připravuje v rámci své developerské činnosti vybudování technické a dopravní infrastruktury pro rodinné domy, veřejná prostranství - veřejná zeleň, multufunkční a dětské hřiště.

Výstavba minipivovaru Libertas v Úvalech

Výstavba minipivovaru Libertas v ÚvalechJedná se o výstavbu minipivovaru s letní zahrádkou a občerstvením v ulici Škvorecká formou rekultivace stávající manipulační plochy.

• 1