• 1

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrť

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrťProjekt Primavera je projektem výstavby 62 rodinných domů v lokalitě Radlická čtvrť v jižní části města.

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)Obytný soubor je II. etapou rozpracování územní studie projektu Hostín z roku 2008, která významným způsobem dotváří město Úvaly. V souladu s územním plánem navrhuje nové rodinné a bytové domy, doplněné městskými funkcemi. Tato II. etapa bude projednávána v nejbližší době v Komisi pro výstavbu a investice.

Studie ke stažení zde.

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Úvaly - projekt Hostín

Úvaly - projekt HostínLokalita Hostín se svými 70 hektary představuje nejvýznamnější rozvojovou plochu města Úvaly. Projekt navazuje na stávající zástavbu na jihu města a vytváří zcela novou urbanistickou strukturu pro dalších až 3 500 obyvatel. Návrh projektu usiluje o maximální využití území; svým měřítkem zcela změní dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka.

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)Koncept urbanistické studie části lokality Úvaly – Výpustek západní část řeší možné využití území pro výstavbu souboru rodinných domů. V lokalitě je navrženo 67 parcel. Z toho pro řadové domy je navrženo 29 parcel o celkové výměře 7 493 m2 (21,8 % výměry celé rozvojové plochy). Pro dvojdomy je navrženo 36 parcel o celkové výměře
17 408 m2 a pro rodinné domy 2 parcely o celkové výměře 943 m2.

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrť

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrťInvestor připravuje v rámci své developerské činnosti vybudování technické a dopravní infrastruktury pro rodinné domy, veřejná prostranství - veřejná zeleň, multufunkční a dětské hřiště.

Výstavba minipivovaru Libertas v Úvalech

Výstavba minipivovaru Libertas v ÚvalechJedná se o výstavbu minipivovaru s letní zahrádkou a občerstvením v ulici Škvorecká formou rekultivace stávající manipulační plochy.

• 1