• 1

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrť

Projekt Primavera - výstavba 62 rodinných domů - Ke Škvorecké oboře - Radlická čtvrťProjekt Primavera je projektem výstavby 62 rodinných domů v lokalitě Radlická čtvrť v jižní části města.

Název projektu – developerského záměru

Vilová čtvrť Primavera

Investor

JARO REAL s.r.o.

Kdy a jak schválen

Parcelace schválena zastupitelstvem Města Úvaly v červenci 2014; v současné době je dokončována výstavba komunikací a inženýrských sítí.

Předpokládaný termín dokončení

2017 - 2019

Stručný popis

Jedná se o výstavbu obytné lokality určené pro zástavbu rodinnými domy městského a příměstského typu jak individuálními, tak firemními stavebníky v pěší vzdálenosti od vlakového nádraží i přírodního parku Škvorecká obora

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, typ zástavby, počet BJ, popis lokality, zajímavosti lokality, … …)

Území na jihovýchodě Úval při východní hraně Radlické čtvrti je územním plánem schváleno pro výstavbu rodinných domů. Vhodně vyplňuje proluku mezi stávající zástavbou, spojuje Radlickou čtvrť se zbytkem města. Území je velmi dobře dopravně dostupné; velkou výhodou je i pěší vzdálenost na vlakové nádraží, ze kterého se během 26 minut dostanete do centra Prahy. Lokalita svým umístěním nabízí mnoho možností k relaxaci a odpočinku - v pěší vzdálenosti se nacházejí úvalské rybníky a přírodní park Škvorecká obora-Králičina, příznivci cyklistiky určitě uvítají mnoho stezek v Klánovickém lese.

Typ zástavby: rodinné domy městského a příměstského typu na celkem 62 zasíťovaných stavebních pozemcích přístupných po obytných komunikacích, které budou po kolaudaci spolu s inženýrskými sítěmi a plochami veřejné zeleně předány městu Úvaly. Velkou výhodou je komfortní velikost jednotlivých stavebních parcel mezi 800 - 1200m2, které tak zaručují dostatečnou míru soukromí.

Rozpracovanost

Dne 6. 5. 2015 podepsána Plánovací smlouva. V současné době jsou před dokončením inženýrské sítě a komunikace

Další dokumenty - fotodokumentace,propagační letáky, odkazy na server

www.jaroreal.cz

studie ke stažení zde

Prospekt projektu je ke stažení zde

Plánovací smlouva ke stažení zde

20. 2. 2018 Zobrazit méně

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)

Obytný soubor Hostín - II. etapa (Projekt Hostín)Obytný soubor je II. etapou rozpracování územní studie projektu Hostín z roku 2008, která významným způsobem dotváří město Úvaly. V souladu s územním plánem navrhuje nové rodinné a bytové domy, doplněné městskými funkcemi. Tato II. etapa bude projednávána v nejbližší době v Komisi pro výstavbu a investice.

Úvaly - projekt Hostín

Úvaly - projekt HostínLokalita Hostín se svými 70 hektary představuje nejvýznamnější rozvojovou plochu města Úvaly. Projekt navazuje na stávající zástavbu na jihu města a vytváří zcela novou urbanistickou strukturu pro dalších až 3 500 obyvatel. Návrh projektu usiluje o maximální využití území; svým měřítkem zcela změní dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka.

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)

Úvaly - lokalita Výpustek II (vyladěné domy)Koncept urbanistické studie části lokality Úvaly – Výpustek západní část řeší možné využití území pro výstavbu souboru rodinných domů. V lokalitě je navrženo 67 parcel. Z toho pro řadové domy je navrženo 29 parcel o celkové výměře 7 493 m2 (21,8 % výměry celé rozvojové plochy). Pro dvojdomy je navrženo 36 parcel o celkové výměře
17 408 m2 a pro rodinné domy 2 parcely o celkové výměře 943 m2.

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrť

Úvaly Horoušánky - Anglická čtvrťInvestor připravuje v rámci své developerské činnosti vybudování technické a dopravní infrastruktury pro rodinné domy, veřejná prostranství - veřejná zeleň, multufunkční a dětské hřiště.

Výstavba minipivovaru Libertas v Úvalech

Výstavba minipivovaru Libertas v ÚvalechJedná se o výstavbu minipivovaru s letní zahrádkou a občerstvením v ulici Škvorecká formou rekultivace stávající manipulační plochy.

• 1