Průjezd Běchovicemi bude skoro 2 roky uzavřen

Průjezd Běchovicemi bude skoro 2 roky uzavřenOd 5. března se výrazně zkomplikuje doprava všem obyvatelům Úval, kteří jezdí do Prahy a z Prahy přes Běchovice. V ten den totiž začne TSK Praha s komplexní rekonstrukcí této ulice v úseku mezi ulicemi Ke Třem mostům až po ulici Na Vydrholci, včetně propustků a mostů.

15. 2. 2018 Zobrazit více

Řešení dopravy a křižovatek na I/12 - blýská se na lepší časy?

Řešení dopravy a křižovatek na I/12 - blýská se na lepší časy?Hustá doprava na silnici I/12 a v nedohlednu začínající realizace její čtyřproudé přeložky vystavují dnes a denně úvalské řidiče pokoušející se najet na tuto silnici na křižovatkách s Jirenskou, Dobročovickou nebo ulicí Pod Slovany adrenalinovým situacím. Nemluvě o chodcích, kteří tuto silnici potřebují přecházet hned na 3 místech neřízených světelnou signalizací (Dobročovická u Pneu Černý, přechod Pod Slovany, přechod Bulharská).

16. 11. 2016 Zobrazit více

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 0 příspěvků

Zásady a technické podmínky

pro zásahy do povrchů komunikací provádění výkopů a zásypů rýh. Schváleno Radou města Úvaly ze dne 15.12.2015 usnesením č. 594 /2015

21. 1. 2016 Zobrazit více

Domovní řád pro bytové objekty města Úvaly platný od 1.1.2016

schválen dne 15.12.2015 usnesením R-603/2015

5. 1. 2016 Zobrazit více

Rozšíření kapacity ZŠ Úvaly

15. 5. 2014 Zobrazit více

Uzavírky v souvislosti s rekonstrukcí vodovodního řadu

Byla zahájena poslední část investiční akce „Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly“

Jedná se o část "Tlakové pásmo Rohožník – propoje a oddělení." V rámci této stavby dojde k osazení 14-ti nových šoupat na stávající uliční řady za účelem oddělení tlakových pásem v síti města Úvaly. Šoupata se budou vyměňovat v ulicích Rašínova po ul. nám. Svobody, ul. Raisova, ul. Na Spojce a  ul. Komenského.

Účelem této části investice je to, že při havárií na vodovodním řadu tak bude možné uzavírat samostatně potřebné úseky. Již se tedy nebude stávat to, že by při vodovodní havárii v určité části města byla většina Úval bez vody.

Popis a harmonogram uzavírek zde ke stažení

Celková situace prací zde ke stažení

6. 3. 2014 Zobrazit méně

Rekonstrukce objektu č.p. 65

Finišuje projekt Rekonstrukce objektu č.p. 65 nabízející volnočasové aktivity, který je spolufinancován z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Středních Čechy 2007 – 2013.

11. 12. 2013 Zobrazit více

Modernizace traťového úseku Praha - Běchovice