Místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 2016

Zastupitelstvo města na svém zasedání dne 10.12.2015 schválilo Obecně závaznou vyhlášku č.4/2015 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.
Město Úvaly touto vyhláškou schválilo pro rok 2016 výši místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů částku 684,- Kč/osobu/rok (za fyzickou osobu trvale přihlášenou, dále které byl podle zákona upravujícího pobyt cizinců na území ČR povolen trvalý pobyt nebo přechodný pobyt na dobu delší než 90 dní, dále která podle zákona upravujícího pobyt cizinců na území ČR pobývá na území ČR přechodně po dobu delší 3 měsíců, dále které byla udělena mezinárodní ochrana cizinců a dále fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu, určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba, a to ve výši odpovídající poplatku za jednu fyzickou osobu). Výše sazby poplatku zůstává nezměněna a je stejná jako v předchozím roce.

Obecně závazná vyhláška č. 4/2015 ke stažení zde
Ohlášení poplatkové povinnosti  ke stažení zde
Žádost o přidělení nebo výměnu nádoby na TKO ke stažení zde