Aktuální odjezdy autobusů

CELKEM: 1342062

Ukliďme naše Úvaly!

Ukliďme naše Úvaly!Tak už je tu zase jaro! Hospodyňky smýčí, zahradníci hrabou a odpadky, kterým se nepodařilo doputovat do popelnic nebo na skládku vykukují na svět. A tak v rámci akce „Ukliďme Pošembeří“ jako součástí kampaně „Ukliďme svět“ by nebylo od věci osvěžovat nejen městskou zeleň, která v blížícím se jaru potřebuje, stejně jako my, se pořádně nadechnout.

15. 3. 2019 Zobrazit více

Jarní úklid - informace

S nastupujícím jarem, přichází i pravidelný jarní úklid některých odpadů z našich domácností. Úklid se bude konat obdobným způsobem jako na podzim roku 2018.

15. 3. 2019 Zobrazit více

Nové nádoby na sběr použitých rostlinných olejů

Nové nádoby na sběr použitých rostlinných olejůV minulém týdnu Technické služby Úvaly na vybraná stanoviště nainstalovaly nové nádoby na sběr použitých rostlinných olejů. Uzamykatelné nádoby červené barvy s víkem jsou určeny k odkládání jedlých olejů a tuků z domácností.

7. 3. 2019 Zobrazit více

Svoz bioodpadu v roce 2019

Svoz bioodpadu v roce 2019Počátkem března bude zahájena nová sezóna svozu bioodpadů v Úvalech. Budeme dodržovat stejný harmonogram jako v předchozím roce, svoz bioodpadů bude tedy zajišťován v sudých kalendářních týdnech ve středu a ve čtvrtek. První svoz se tak bude konat 6. a 7. března a následně s dvoutýdenním intervalem.

30. 1. 2019 Zobrazit více

Bioodpad - informace

Bioodpad - informacePosledním svozovým dnem bioodpadu je čtvrtek 29.11.2018.

23. 10. 2018 Zobrazit více

Podzimní úklid 2018 - informace

Podzimní úklid 2018 - informaceS nastupujícím podzimem, opět přichází i pravidelný podzimní úklid některých odpadů z našich domácností. Úklid se bude konat obdobným způsobem jako na jaře roku 2018.
Celá akce proběhne od pondělí 15. října 2018  až  do úterý 30. října 2018.

10. 10. 2018 Zobrazit více

Certifikát evironmentálního vyúčtování

Certifikát evironmentálního vyúčtováníNaše obec recyklací elektrospotřebičů výrazně ulevila životnímu prostředí

4. 6. 2018 Zobrazit více

Úvaly opět získaly Odpadového Oskara ve Středočeském kraji pro rok 2018!

Úvaly opět získaly Odpadového Oskara ve Středočeském kraji pro rok 2018!Převzetí odpadového hospodářství do rukou města Úvaly, potažmo Technických služeb, je úspěšný příběh. A ten je potvrzen tím, že jsme opět jako jediné město nad 5 000 obyvatel ve Středočeském kraji stlačili objem směsného komunálního odpadu (SKO) pod 150 kg/občana a rok.

4. 6. 2018 Zobrazit více

Úprava okruhů pro svoz odpadů

Úprava okruhů pro svoz odpadůVážení občané,
počínaje týdnem od 4. června 2018 dojde k úpravě okruhů pro svoz směsných komunálních odpadů. Důvodem je vyšší objem sváženého odpadu, kdy kapacitně nejsme naší technikou schopni vyvézt všechny popelnice ve stávajících třech okruzích a zároveň dodržet otevírací dobu na skládce v Radimi.

28. 5. 2018 Zobrazit více

Navýšení počtu popelnic na tetrapaky

Navýšení počtu popelnic na tetrapakyVážení občané, ve druhé polovině dubna jsme navýšili počet sběrných nádob na tetrapaky o objemu 240 l, celkově jsme umístili 10 nových popelnic.

27. 4. 2018 Zobrazit více