Kam s odstrojeným vánočním stromečkem? - informace pro občany

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem? - informace pro občanyOdstrojené vánoční stromečky je možné odkládat do areálu sběrného dvora v Úvalech, ve Škvorecké ulici č.p. 33 nebo na místa separovaného odpadu, odkud je budou průběžně odvážet pracovníci Technických služeb města Úvaly. Konečný termín pro odkládání stromků na místa separovaného odpadu je pátek 15.1.2017.

7. 1. 2017 Zobrazit více

Přehled termínů svozů Bio nádob pro rok 2016

Přehled termínů svozů Bio nádob pro rok 2016Letošní svoz Bio nádob bude opět probíhat v sudé pátky. První svoz proběhne 8. dubna a ten poslední 2. prosince. Pro přehlednost přikládáme tabulku s jednotlivými daty svozů.

22. 2. 2016 Zobrazit více

Svoz BIOodpadu v roce 2016

Svoz BIOodpadu v roce 2016Svoz bioodpadu bude stejně jako loni, tak i v letošním roce probíhat každý sudý pátek. První svoz se uskuteční v pátek dne 8. 4. 2016, což je 14. týden v roce.

15. 2. 2016 Zobrazit více

Místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 2016

Místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 2016Zastupitelstvo města na svém zasedání dne 10.12.2015 schválilo Obecně závaznou vyhlášku č.4/2015 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

3. 2. 2016 Zobrazit více

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem - informace pro občany

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem - informace pro občanyOdstrojené vánoční stromečky je možné odkládat do areálu sběrného dvora v Úvalech, ve Škvorecké ulici č.p. 33 nebo na místa separovaného odpadu.

30. 12. 2015 Zobrazit více

Změna umístění kontejnerů podzimního kolečka na stanovišti č. 24 dne 31. 10. 2015

Vážení občané, z důvodu probíhající rekonstrukce ulic Foersterova a Čelakovského dojde dne 31. 10. 2015 ke změně stanoviště kontejnerů č. 24 z původního umístění na rohu ulic Čelakovského a Foersterova na roh ulic Čelakovského a Klánovická.
Děkujeme za pochopení.

30. 10. 2015

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO SPRÁVNÉ TŘÍDĚNÍ ODPADŮ

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO SPRÁVNÉ TŘÍDĚNÍ ODPADŮTřídění odpadu již patří k dobrému vychování více jak 72 % Čechů. Nevíte, co patří do kterého kontejneru?Informace, podle kterých byste se měli při třídění odpadu řídit, naleznete přímo na barevných sběrných nádobách. Na kontejnerech jsou umístěny nálepky, které přesně popisují, co do nich patří a co ne.

12. 10. 2015 Zobrazit více

Informace pro občany - podzimní kolečko svozu velkoobjemového odpadu

Informace pro občany - podzimní kolečko svozu velkoobjemového odpaduCelá akce bude na území města Úval zajišťována pracovníky a technikou firmy pana Davida Fidlera – Sběrné suroviny D.F. a proběhne od pondělí 19.října 2015 až  do úterý 3.listopadu 2015.

22. 9. 2015 Zobrazit více

Svoz BIO odpadu - pravidla a specifikace v roce 2015

Společnost .A.S.A., spol s r.o. plánuje poskytovat službu svozu bio odpadu i v tomto roce. Předkládáme zde pravidla a specifikace svozu pro rok 2015.

23. 1. 2015 Zobrazit více

Přihláška na poskytování služby svozu BIO odpadu v roce 2015

Předkládáme zde formulář ke stažení (Doklad o úhradě služeb svozu biologicky rozložitelného odpadu na rok 2015). Objednávku společně s platbou této služby je možné učinit na MěÚ Úvaly, odbor životního prostředí a územního rozvoje od 2.3.2015.

23. 1. 2015 Zobrazit více