Archiv

Rada města zrušila své usnesení o povolování oplocování "předzahrádek" u řadových rodinných domů

Rada města zrušila své usnesení o povolování oplocování "předzahrádek" u řadových rodinných domůRada města dne 27. 10. 2015 usnesením č. R – 476/2015 zrušila své usnesení ze dne 14. 5. 2014, kterým byl schválen koncepční materiál, který stanovil podmínky pro povolování oplocení prostorů "předzahrádek" u řadových rodinných domů. Týkalo se to především lokalit Na Výpustku a na Nových Slovanech.

27. 10. 2015 Zobrazit více

Metodický pokyn zřizování nových vodovodních přípojek

Předkládáme schválený Metodický pokyn pro zřizování nových vodovodních přípojek. Tento materiál stanovuje základní pravidla pro úhradu nákladů spojených s připojením nemovitosti na vodovod. Metodika vychází z platné legislativy - zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích v platném znění.Tento pokyn byl schválen Radou města na svém jednání dne 13.8.2014 pod usnesením č. R-324/2014.

14. 8. 2014 Zobrazit více

Vyhláška o závazných částech územního plánu sídelního útvaru města Úvaly

Vyhláška o závazných částech územního plánu sídelního útvaru města Úvaly ve znění vyhlášky o schválení změn a doplňků I., II.a), II.b), II.c), IV. a úpravy ze dne 21. 9. 2006

21. 11. 2013 Zobrazit více

Žádost o vyjádření ke stavebnímu záměru

Žádost je určena pro stavební záměry pouze v k.ú. Úvaly u Prahy.

21. 11. 2013 Zobrazit více

Úplné znění Obecně závazné vyhlášky města Úvaly 3/2007

o místním poplatku za zhodnocení stavebního pozemku možností jeho připojení na stavbu vodovodu a kanalizace ve znění obecně závazné vyhlášky č. 1/2011 a 3/2011

20. 11. 2013 Zobrazit více

Pravidla pro výkup pozemků

Tato Pravidla stanoví zásady města Úvaly a jím zřizovaných organizací při nákupu pozemků.

23. 9. 2013 Zobrazit více
Archiv