Inventarizace stromů a návrh pěstebních opatření na náměstí Arnošta z Pardubic a přiléhajících veřejných lokalitách

Inventarizace stromů a návrh pěstebních opatření na náměstí Arnošta z Pardubic a přiléhajících veřejných lokalitáchPředmětem dokumentace je inventarizace stromů s návrhem pěstebních opatření na náměstí Arnošta z Pardubic v Úvalech a přiléhajících veřejných lokalitách. Každý strom v řešeném území má své jednoznačné identifikační číslo, pod kterým je veden v tabulkách (textová část) i v mapové příloze. Každý strom je přiřazen do jedné z šesti kategorií doporučení.

7. 12. 2016 Zobrazit více

Protokoly o výsledku tahových zkoušek u lip na náměstí Arnošta z Pardubic

Protokoly o výsledku tahových zkoušek u lip na náměstí Arnošta z PardubicDne 12.10.2016 proběhly tahové zkoušky u tří lip na náměstí Arnošta z Pardubic, včetně akustické tomografie kmenů.

23. 11. 2016 Zobrazit více

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 0 příspěvků

Tahové zkoušky stromů na náměstí

Tahové zkoušky stromů na náměstíDne 12.10.2016 proběhne mezi 14:00 - 15:00 hodin tahová zkouška některých stromů na náměstí Arnošta z Pardubic.

10. 10. 2016 Zobrazit více

Generel zeleně

Územní studie, odborná expertíza ,strategický plán - Generel městské zeleně města Úvaly

22. 6. 2016 Zobrazit více

Ozelenění ulice Čechova

Ozelenění ulice ČechovaV ulici Čechova bylo vysázeno 12 ks okrasných jabloní červenolistých.

21. 4. 2016 Zobrazit více

Kontrola Zasakovacího pásu Horoušánky

Kontrola Zasakovacího pásu HoroušánkyDne 12.4.2016 proběhla závěrečná kontrola Zasakovacího pásu Horoušánky Státním fondem životního prostředí ČR.

20. 4. 2016 Zobrazit více

MĚSTO ÚVALY POŘIZUJE GENEREL ZELENĚ – POZVÁNKA NA VEŘEJNOU PREZENTACI

MĚSTO ÚVALY POŘIZUJE GENEREL ZELENĚ – POZVÁNKA NA VEŘEJNOU PREZENTACIMěsto Úvaly přikročilo ke zpracování základního konceptu pro péči o městskou zeleň a to Generelu zeleně. Zpracovatelem je pan Ing.Lukáš Štefl, Ph.D z atelieru pro zahradní a krajinářskou tvorbu JARDINS.

18. 4. 2016 Zobrazit více

POZOR NA PADAJÍCÍ TĚŽKÝ SNÍH!

POZOR NA PADAJÍCÍ TĚŽKÝ SNÍH!Dbejte prosím v těchto dnech zvýšené osobní bezpečnosti a opatrnosti při pohybu ve městě! Mokrý a těžký padající sníh může ohrozit zdraví a život Váš i Vašich blízkých.

2. 3. 2016 Zobrazit více

Sbírá celá rodina - rok odpadu zdarma

Svoje síly ve spolupráci s Městským úřadem Úvaly společně spojíme v sobotu dne 9.4.2016 od 9:00 hodin. Naše úsilí budeme směřovat na úklid různých oblastí města.

15. 2. 2016 Zobrazit více

Znečištění ropnými látkami v lokalitě Cukrovar

Znečištění ropnými látkami v lokalitě CukrovarStará ekologická zátěž ropnými látkami v lokalitě Cukrovar - závěrečné vyhodnocení ekologického průzkumu.

5. 1. 2016 Zobrazit více