Informace k registraci dalších zájemců o očkování v Úvalech proti Covid-19

K očkování proti Covid-19 se můžete v Úvalech zaregistrovat již i u vašich praktických lékařů!

Zaregistrovat se tentokráte mohou i lidé mladší 70 let, kteří trpí některými komorbiditami zhoršujícími průběh nemoci Covid-19 (chronické onemocnění plic, onkologická onemocnění, obezita, cukrovka atd.). Váš stav posoudí v daném případě přímo váš praktický lékař.

V okamžiku, kdy se zaregistruje alespoň 100 zájemců, bude připravena dodávka vakcín do našeho zdravotního střediska a do ordinace MUDr. Schmidtové a bude možné zahájit vakcinaci.

Důležitá informace!

Chcete-li provést očkování u svého praktického lékaře, pak velmi doporučujeme, abyste registraci prováděli přímo přes vaše praktické lékaře a neprovádějte ji přes státní registrační systém (ten totiž do dneška není schopen komunikovat se systémem ISIN, který používají praktičtí lékaři).
Pokud jste již zaregistrováni prostřednictvím města Úvaly, nic podnikat nemusíte, termín dostanete v nejbližších dnech. Očkování bude pokračovat od 10. března, kdy čekáme další dodávku vakcín.

U koho se můžete již nyní zaregistrovat?

• MUDr. Jana Schmidtová, Pražská 276, Úvaly: telefon 731 460 902, mail: ordinaceuvaly@seznam.cz
  • MUDr. Petra Hrabánková, Pražská 1144, Úvaly: telefon 281 982 250, mail: mudr.hrabankova@seznam.cz
  • MUDr. Michaela Maříková, Pražská 1144, Úvaly: telefon 281 982 853, mail: ordinacemarikova@seznam.cz
  • MUDr. Eva Karásková, Pražská 1144, Úvaly: telefon 281 982 869, mail: karas.eva@post.cz