Zápis č.3/2019 z jednání komise pro výstavbu, územní plánování a investice

Na programu jednání komise dne 19.6.2019 byly následující body:

1) žádost pro udělení výjimky z vyhlášky Opatření obecné povahy ve věci novostavby rodinného domu
o dvou bytových jednotkách v ulici Kollárova, Úvaly, na pozemku parc. č. 1668/6, k.ú.

2) žádost pro udělení výjimky z vyhlášky Opatření obecné povahy ve věci stavební úpravy a přístavby
rodinného domu, kde vzniknou dvě bytové jednotky, v ulici Riegerova 10, Úvaly, na pozemku parc. č.
19 k.ú.

3) žádost pro udělení výjimky z vyhlášky Opatření obecné povahy ve věci rekonstrukce (nástavby)
stavby na pozemku parc. č. 2604/2, k.ú. Úvaly u Prahy, v ulici Klánovická, Úvaly.

4) žádost pro udělení výjimky z vyhlášky Opatření obecné povahy ve věci stavby rodinného domu o
dvou bytových jednotkách v ulici Foersterova , Úvaly, na pozemcích parc. č. 2925, 2926/1, 2926/2 a
2926/3, k.ú. Úvaly u Prahy.

5) využití prostorů – návrh kulturního zařízení v objektu BD na náměstí Svobody.

6) Různé

Zápis z jednání komise je ke stažení zde