Koronavirus – nabídka radnice na pomoc seniorům starším 65 let

V těchto dnech je solidarita mezi námi všemi důležitá. Vedení města proto rozhodlo, že se pokusíme pomoci těm nejohroženějším z nás – úvalským seniorkám a seniorům starším 65 let.

Bydlíte v Úvalech, jste starší 65 let a nemáte příbuzné, sousedy či známé, kteří by vám mohli pomoci s nákupem nebo vyzvednutím léků?

Pomůže vám naše radnice a městská policie Úvaly (603 560 008). Potřebujete-li pomoci se zajištěním dovozu, nákupu potravin nebo vyzvednutím léků, zatelefonujte v pracovní dny (pondělí – pátek) na správní odbor Městského úřadu Úvaly (281 091 539, 730 189 026, 723 040 530). Nákup či léky vám následně doveze naše pečovatelská služba nebo Městská policie Úvaly.

Výzva pro Úvaláky a Úvalačky!

Víte o osamělém starším člověku ve vašem sousedství, který by mohl pomoc našeho úřadu využít? Neváhejte a řekněte mu o tom. Nebo dejte informaci přímo nám!