Podzimní úklid 2017 - informace

Podzimní úklid 2017 - informaceS nastupujícím podzimem, opět přichází i pravidelný podzimní úklid některých odpadů z našich domácností. Úklid se bude konat obdobným způsobem jako v předchozích letech.

15. 9. 2017 Zobrazit více

Dobrá praxe odpadového hospodářství města Úvaly

Dobrá praxe odpadového hospodářství města ÚvalyMěsto Úvaly mělo v roce 2015 nejnižší produkci směsného komunálního odpadu ze všech měst Středočeského kraje nad 5000 obyvatel a jako jediné v tomto kraji i produkci tohoto odpadu pod 150 kilogramů na 1 obyvatele.

24. 7. 2017 Zobrazit více

Certifikát environmentálního vyúčtování

Město Úvaly získalo za rok 2016 od společnosti ASEKOL a.s. "Certifikát environmentálního vyúčtování"

21. 7. 2017 Zobrazit více

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem? - informace pro občany

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem? - informace pro občanyOdstrojené vánoční stromečky je možné odkládat do areálu sběrného dvora v Úvalech, ve Škvorecké ulici č.p. 33 nebo na místa separovaného odpadu, odkud je budou průběžně odvážet pracovníci Technických služeb města Úvaly. Konečný termín pro odkládání stromků na místa separovaného odpadu je pátek 15.1.2017.

7. 1. 2017 Zobrazit více

Přehled termínů svozů Bio nádob pro rok 2016

Přehled termínů svozů Bio nádob pro rok 2016Letošní svoz Bio nádob bude opět probíhat v sudé pátky. První svoz proběhne 8. dubna a ten poslední 2. prosince. Pro přehlednost přikládáme tabulku s jednotlivými daty svozů.

22. 2. 2016 Zobrazit více

Svoz BIOodpadu v roce 2016

Svoz BIOodpadu v roce 2016Svoz bioodpadu bude stejně jako loni, tak i v letošním roce probíhat každý sudý pátek. První svoz se uskuteční v pátek dne 8. 4. 2016, což je 14. týden v roce.

15. 2. 2016 Zobrazit více

Místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 2016

Místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů 2016Zastupitelstvo města na svém zasedání dne 10.12.2015 schválilo Obecně závaznou vyhlášku č.4/2015 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

3. 2. 2016 Zobrazit více

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem - informace pro občany

Kam s odstrojeným vánočním stromečkem - informace pro občanyOdstrojené vánoční stromečky je možné odkládat do areálu sběrného dvora v Úvalech, ve Škvorecké ulici č.p. 33 nebo na místa separovaného odpadu.

30. 12. 2015 Zobrazit více

Změna umístění kontejnerů podzimního kolečka na stanovišti č. 24 dne 31. 10. 2015

Vážení občané, z důvodu probíhající rekonstrukce ulic Foersterova a Čelakovského dojde dne 31. 10. 2015 ke změně stanoviště kontejnerů č. 24 z původního umístění na rohu ulic Čelakovského a Foersterova na roh ulic Čelakovského a Klánovická.
Děkujeme za pochopení.

30. 10. 2015

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO SPRÁVNÉ TŘÍDĚNÍ ODPADŮ

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO SPRÁVNÉ TŘÍDĚNÍ ODPADŮTřídění odpadu již patří k dobrému vychování více jak 72 % Čechů. Nevíte, co patří do kterého kontejneru?Informace, podle kterých byste se měli při třídění odpadu řídit, naleznete přímo na barevných sběrných nádobách. Na kontejnerech jsou umístěny nálepky, které přesně popisují, co do nich patří a co ne.

12. 10. 2015 Zobrazit více